1662
1605
عنوان

مانتوی عید من

101203 بازدید | 236 پست

سلااام

بچه ها من این مانتو و اینترنتی خربدم ولی موندم با چی ستش کنم 

خوش سلیقه ها پیشنهادتون چیه؟ از روسری تا کفش و کیف 😉

قیمتشم حدود ۳۰۰ فک کنم خریدم خیلی قبل تر ها خریدمش 

دلتون گرم 🌸

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1660

منم هکس مانتومو همین الان تو تاپبکم گذاشتم😍

ترکیب قرمز و سبز هم هست توش 

بنظرم روسری سبز خوشگله واسش

دور نباشدر این دنیایِ کوچک!در این آغوشِ دنج!     نزدیک تر باش،از روح به جان،  نزدیک تر باش،از جان به تن،نزدیک تر باش،از تن به من!    توخود من باش! ♥️

این روزا همه مانتو ها با روسری خوشگل تره از این بزرگا روسریتو یکم روشن تر بگی 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
کیف و کفش مشکی

منم به نظرم با مشکی خوب میشه 

ولی اگه توناژ سبز هم بشه درست ست کرد به نطرم خیلی خوب میشه ولی خب خودم واقعا چیزی ب ذهنم نمیرسه که خوب دربیاد

دلتون گرم 🌸
8

مبارک باشه. قشنگه. شلوار و کیف و کفش مشکی

شال یا روسری همرنگ سبزه مانتوت

میگن وقتی یکی دوسِت داره همه چاله چوله های تو رو بلده..می دونه واسه چی ناراحتییا وقتی خوشحال میشی چشمات چه شکلیه..می دونه چه جوری به بخندوندتیا چه جوری اشکاتو پاک کنه...بهونه ها تو میشناسه...اینکه یکی چاله چوله هایِ قلبتو پر کنه عالیه..اما ...اما، وای به حال وقتی که به هر دلیلی دیگه دوست نداشته باشه..!میشه مثه تیر خلاص، درست وسطه قلبت..چون اون بیشتر از هرکسی می دونه تو از چی می ترسیچیو دوست نداریچی حالتو بد میکنه...و...مردن تو از جایی شروع میشه که واسه خوب بودنت تلاش که نمیکنه هیچ، به چاله های قلبتم لگدهای محکم تر میزنه..اینکه یکی شمارو بلد باشه هم عاشقانه اس هم ترسناک...مواظب باشید که غافلگیر نشید!
منم به نظرم با مشکی خوب میشه  ولی اگه توناژ سبز هم بشه درست ست کرد به نطرم خیلی خوب میشه ولی خ ...

شالت همون رنگی که سرته

کیف و کفشتم مشکی

نه سبز بذار فقط تو مانتوت باشه جلوه اش قشنگترمیاد

کانال هنرهای خوشکل من t.me/baftilla          و پیجم @baftilla

برای شب یلدا مانتوت خیلی مناسبه

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
احسنننت😂😂

من شمالیم به نظرم مانتو شما نسبت به  این سه متر پارچه هایی که جدیدا اومده همه جاشم چین وگل وگشاده نه دکمه داره نه چیزی خیلی قشنگ تره 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
من شمالیم به نظرم مانتو شما نسبت به  این سه متر پارچه هایی که جدیدا اومده همه جاشم چین وگل وگشا ...

شوخي كرد به دل نگير 

حرفتم درسته من گفتم ندوست به خاطر رنگش بود

اخه من روشن مخصوصا قرمز نميپووشم اصلا

شوخي كرد به دل نگير  حرفتم درسته من گفتم ندوست به خاطر رنگش بود اخه من روشن مخصوصا قرمز نميپو ...

نه بابا چرا ب دل بگیرم اخه :) 

ولی واقعا سلیقه م حداقل با خانواده شوهرم خیلی متفاوته

دلتون گرم 🌸
1645