1874
1955
عنوان

مانتوی عید من

101396 بازدید | 236 پست

سلااام

بچه ها من این مانتو و اینترنتی خربدم ولی موندم با چی ستش کنم 

خوش سلیقه ها پیشنهادتون چیه؟ از روسری تا کفش و کیف 😉

قیمتشم حدود ۳۰۰ فک کنم خریدم خیلی قبل تر ها خریدمش 

دلتون گرم 🌸

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

منم هکس مانتومو همین الان تو تاپبکم گذاشتم😍

ترکیب قرمز و سبز هم هست توش 

بنظرم روسری سبز خوشگله واسش

دور نباشدر این دنیایِ کوچک!در این آغوشِ دنج!     نزدیک تر باش،از روح به جان،  نزدیک تر باش،از جان به تن،نزدیک تر باش،از تن به من!    توخود من باش! ♥️...........................................................................................برای خونه دار شدنم یه صلوات میفرستی 😍💓

این روزا همه مانتو ها با روسری خوشگل تره از این بزرگا روسریتو یکم روشن تر بگی 

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دخترم یک زن یک مادر  به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊
کیف و کفش مشکی

منم به نظرم با مشکی خوب میشه 

ولی اگه توناژ سبز هم بشه درست ست کرد به نطرم خیلی خوب میشه ولی خب خودم واقعا چیزی ب ذهنم نمیرسه که خوب دربیاد

دلتون گرم 🌸
1967
منم به نظرم با مشکی خوب میشه  ولی اگه توناژ سبز هم بشه درست ست کرد به نطرم خیلی خوب میشه ولی خ ...

شالت همون رنگی که سرته

کیف و کفشتم مشکی

نه سبز بذار فقط تو مانتوت باشه جلوه اش قشنگترمیاد

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

برای شب یلدا مانتوت خیلی مناسبه

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
1976
احسنننت😂😂

من شمالیم به نظرم مانتو شما نسبت به  این سه متر پارچه هایی که جدیدا اومده همه جاشم چین وگل وگشاده نه دکمه داره نه چیزی خیلی قشنگ تره 

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دخترم یک زن یک مادر  به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊
من شمالیم به نظرم مانتو شما نسبت به  این سه متر پارچه هایی که جدیدا اومده همه جاشم چین وگل وگشا ...

شوخي كرد به دل نگير 

حرفتم درسته من گفتم ندوست به خاطر رنگش بود

اخه من روشن مخصوصا قرمز نميپووشم اصلا

شوخي كرد به دل نگير  حرفتم درسته من گفتم ندوست به خاطر رنگش بود اخه من روشن مخصوصا قرمز نميپو ...

نه بابا چرا ب دل بگیرم اخه :) 

ولی واقعا سلیقه م حداقل با خانواده شوهرم خیلی متفاوته

دلتون گرم 🌸
1718