2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عفونتم داشتی؟ من پارسال پریسال اینطوری شد جوابش،که نوشت تغییر سلولی و دکتره گفت شاید از عفونته و شش ماه دیگه تکرارش کن منم هنوز نرفتم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2738

تست ها رو بده خیالت راحت شه شاید از التهاب و عفونته شایدم اشتباه شده منم فکرم خیلی درگیر پاپـ اسمیره که نرفتم تکرار کنم حوصله شو ندارم

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
عفونت شدید داشتم دو روز بعد هم پریود شدم

خب لابد از عفونته دیگه دکترت نشون دادی نگفت از عفونته؟ من حتی هنوز جوابش نیومده بود دکتره از ترشحاتم که زیاد بود گفت عفونت داری 

به منم گفت باید تکرار بشه و سونوگرافی با تزریق رو برام نوشت منم نرفتم انجام بدم 😔

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
2706