2733
2734
عنوان

رفع‌چشم‌نظر

150 بازدید | 13 پست

دوستای‌گلم‌من‌به‌شدت‌به‌تخم‌مرغ‌شکستن‌‌برای‌رفعش‌اعتقاددارم‌

چه‌برای‌بچه‌هام‌یاحتی‌شوهرم‌...چندوقتیه‌شوهرم‌درگیرشه‌..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یعنی‌۱۰۰درجع‌رفتارش‌تغییر‌میکنه‌وحسابی‌دعوامون‌میشه‌بد‌....بعد‌که‌براش‌تخم‌مرغ

میشکنم‌فرداش‌خوب‌میشه‌کاملا‌رفتارش‌...تقریبا‌ماهی‌دوبار‌تکرارمیشه‌

خسته‌شدم‌به‌خدا‌ازدعواها‌...مطمعنم‌چشم‌ونظره‌...حالا‌میخوام‌سوره‌آیت‌الکرسی

وناس‌وفلق‌رو بدم‌برا‌دوستم‌خوش‌خط‌بنویسه‌روبرگه‌بدم‌پرس‌کنن‌آویزون‌کنه‌تو‌مغازه‌وماشین‌وخونمون

خوبه‌؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جدا از اینکه به این نیت باشه کلا خوبه در همه ی امور خوبه حتما اینکارو بکن.بعدم روزی ۱۰۰۱بار دکر یاودوود رو تکرار کن و آیت الکرسی بخون و جوری که شوهرت نفهمه بهش فوت کن.به نیت دور شدن پلیدی و در امان ماندن از بلاها

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

تخم مرغ چطوریه دوستم؟ یعنی مثلا بخوای برای شوهرت و بچت بشکنی برای هر کدومشون یه دونه نیشکنی؟ یا دوتاشون یکی؟ روشت چگونه است کلا؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
تخم مرغ چطوریه دوستم؟ یعنی مثلا بخوای برای شوهرت و بچت بشکنی برای هر کدومشون یه دونه نیشکنی؟ یا دوتا ...

من چهار قل خییییلی اعتقاد دارم واقعا جواب میده 

میخونم 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

سه بار ذکر ماشاءالله و لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم رو بگو.

ایه و ان یکاد بگیر و بخون

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
تخم مرغ چطوریه دوستم؟ یعنی مثلا بخوای برای شوهرت و بچت بشکنی برای هر کدومشون یه دونه نیشکنی؟ یا دوتا ...

والا‌به‌دست‌هرکسی‌فرق‌داره‌..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بعضیا‌یه‌دونه‌تخم‌مرغ‌بادوتاسکه‌که‌میزارن‌بالا‌وپایینش‌وبازغال‌خط‌میکش‌ودونه‌دونه‌اسم‌میگن‌تاهمون‌یه‌دونه‌بشکنه‌...ولی‌من‌این‌کارو‌که‌میکنم‌خوب‌نمیشن‌باید‌مثلا‌انقدر‌تخم‌مرغ‌بردارم‌واسم‌بگم‌که‌دیگه‌کسی‌نباشه‌باهاش‌بشکنه‌چون‌بعضی‌مواقع‌چند‌نفر‌چشم‌کردن‌وبایه‌تخم‌مرغ‌درست‌نمیشن.

دوستم

این تخم مرغودعاهای مختلف همشون اعتقادوانرژی های مثبت شماس ک هرکی ب یک چیزی اعتقادداره وواسش راه گشایه ب نظرمن همشون خوبه وشماب نوعی بااین کارا انرژی های منفی رودفع میکنین واگه بدونین این انرژی های منفی ازطرف کیه وازته دل واسش دعاهای خوب کنینن هم خیلی تاثیرگذاره چون بازم انرژی منفی اونوبادعاتون دفع کردین من اینوامتحان کردم خوب بوده

این تخم مرغودعاهای مختلف همشون اعتقادوانرژی های مثبت شماس ک هرکی ب یک چیزی اعتقادداره وواسش راه گشای ...

آخه‌افراد‌مختلفن‌همیشه‌...رو‌زندگیم‌اثرمنفی‌گذاشته‌خیلی....حتی‌همین‌دیشب‌به‌پای‌طلاق‌داشتیم‌میرفتیم‌

آخه‌افراد‌مختلفن‌همیشه‌...رو‌زندگیم‌اثرمنفی‌گذاشته‌خیلی....حتی‌همین‌دیشب‌به‌پای‌طلاق‌داشتیم‌میرفتیم‌

چشم زخم چیزیه ک حتی توقرانم درموردش گفته شده هر روزاسفنددودکن وی مقدارصدقه کناربذاروازحضرت مهدی(عج)کمک بخواه وبرای پدرومادرش صلوات بفرس یا ایه الکرسی یازیارت عاشورا یایاسین والرحمن  ونظر شخصی من اینه ک کمتربااین ادمای حسودارتباط داشته باشی ووقتی حضوری دیدیشون باهاشون زیادحرف نزن 

کتاب چهاراثرازفلورانس اسکاویل شین هم عالیه ازنت دانلودش کنو بخون