2733
2734

کاری کردم حرمت ها از بین رفته هر اتفاقی افتاد تو زندگیم از کوچک تا بزرک برا مامانم تعریف کردم هر چی باشه تاثیر میزاره بر ادم مامانمم اخیرا با شوهرم سرسنگین شده دیروزم ولی دعوا کرد باهم شوهرم مامانت اینجوریه اونجوریه کلی فوش داد .قبلنا باهم اوتقدر خوب بودن لااقل حرمتها نشکسته بود 

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

عزیزم شروع دوباره کن،،ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

کاش تعریف نمیکردی من یکلمه نگفتم هیچوقت بااینحال یکم توخودمم مامان یجوری میشه 

خدایا اون چیزی که قبلاً میگفتم نه 😞الان برای اتفاق افتادنش لحظه شماری میکنم🙂 خودت جورش کن بهم بچسبه🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونم بلد نیستم کلا یه کاری کردم مامانم از شوهرم دلخوشی تداره

پیشش از شوهرت تعریف کن،شوهرت رو دست بالا بگیر

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
پیشش از شوهرت تعریف کن،شوهرت رو دست بالا بگیر

من شوهرم انصافا ادم خوبیه ولی بعضی خصوصیات بدی داره میشینم هر سری اونارو تعریف میکنم خوبیاش از بدیاش برام خیلی بیشتره .دبروزم یه جورایی فهمید من هر اتفاقی میفته به مامانم میگم به من و مامانم اونیدر فوشهای رکیکی داد حالم بهم میخوره

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...