2733
2734
عنوان

دوستا این مانتو خوبه+عکس

633 بازدید | 29 پست

از همون پیچ قیچی هست البته من قبلا یه مدلشو خوشم اومد نمیدونم الان دارن یانه ولی الان اینو  بگید خوبه من اندامم تپله سایز ۴۲

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی مانتو قشنگه دلم میخواد بخورمش/:

عزیزم ببخشید من اینستا بلد نیستم میدونید چجوری باید سفارشش بدم

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2738

یه سوال منم میخاستم این مدلو بخرم ولی جلو باز دوست ندارم به نظرتون میشه این مدلو دکمه کرد؟؟؟ 

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
مدل کتیه قشنگه هیچ وقتم از مد نمیفته

منم خیلی خوشم اومده😍این کارو میخواستم اما تموم شد

عزیزم ببخشید من اینستا بلد نیستم میدونید چجوری باید سفارشش بدم

برو داخل پیجش بالای صفحش گزینه massage رو فشار بده و پی ام بده بهشون عکس مانتو بفرست بگو اینو میخوام بخرم راهنمایی کنید قیمتش و ارسالش چطوره

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی..
یه سوال منم میخاستم این مدلو بخرم ولی جلو باز دوست ندارم به نظرتون میشه این مدلو دکمه کرد؟؟؟ 

بنظرم اونم خوب میشه

2706