2733
2734
عنوان

بالاخره منم مامان شدم بیبی چک+😭😭😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه لپ گلی جان...برای منم دعا کنید..دو روز تاخیر داشتم ولی بی بی زدم منفی بود..امروز روز چهارم تا ...

مرسی عزیزدلم

ایشالا که به زودی باردار بشی و از انتظار بیای بیرون

منم خون به دلم شد تا گرفت

همش باید صبر داشته باشی

همین که تاخیر داری خودش نشونه خوبیه

هرچی خیره ایشالا

مبارکه😍 . ان شاءالله به سلامتی به دنیا بیاد . ازت خواهش میکنم واسه همه منتظرا دعا کن . مشکلت چی بود ...

مرسی عزیزدلم 😘

هیچی خود به خود نمیشد نمیدونم چرا واقعا

البته یه تنبلی در حد خیلی خفیف داشتم ولی اصلا در حدی نبود که مشکلی داشته باشه همه دکترا تعجب میکردن که چرا نمیشم چون فولیکولام خوب بود همیشه

2731
الهی شکر استار عزیز مبارکت باشه انشاالله به سلامتی. عزیزم برا همه منتطرا دعا کن. میشه بپرسم چه دار ...

مرسی عزیزم ایشالا قسمت همه منتظرا

هر دارویی که فکرکنی خوردم لتروزول کلومیفن دوفاستون پودر اینوفولیک متفورمین آمپول سینال اف آمپول اچ سی جی ولی هیچکدومش فایده نداشت این ماه هیچی نخوردم فقط رفتم سونو که اندازه فولیکولمو بدونم دیدم از ماه های قبلی دارو میخوردم خیلی بهتر شده و خداروشکر گرفت

اگه مشکل خاصی نداری اصن دارو نخور خود به خود خودش میشه

مرسی عزیزم ایشالا قسمت همه منتظرا هر دارویی که فکرکنی خوردم لتروزول کلومیفن دوفاستون پودر اینوفولیک ...

نه احتمال زیاد همین داروها تاثیرشو داشته

میشه بگی فولیکولات قبلا چند بودن؟و چندتا بودن؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2738
نه احتمال زیاد همین داروها تاثیرشو داشته میشه بگی فولیکولات قبلا چند بودن؟و چندتا بودن؟

قبلا از 16 یا 17 بالاتر نمیومد

اکثرا دوتا بالغ داشتم یکی دوبارم 3تا ولی به درد نمیخورد

ولی این دفعه بدون دارو اونم روز 11 یه 19ونیم داشتم یه 17

خداروشکر که حامله شدی . واسه منم دعا کن زود مامان شم

ایشالا زود زود میشی اصلا استرس به خودت راه نده خودتو اسیر دکتر و دارو هم نکن خودش طبیعی راحت تر میگیره فقط باید زمان بهش بدی 😍😍😍❤️❤️

خداروشکر عزیزم منم مث خودم منتظر بودم همین حدودا این ماه درکمال ناباوری مامان شدم 

به سلامتی ان شاالله

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
خداروشکر عزیزم منم مث خودم منتظر بودم همین حدودا این ماه درکمال ناباوری مامان شدم  به سلامتی ا ...

الهی شکر 😍😍😍

خیلی حس خوبیه

ایشالا به سلامت و دل خوش دنیا بیاد عزیزم 😘❤️

2706