2726
عنوان

خاطره زایمانم اونم مفصل چطور برآورده شدحاجتم

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 79 پست
آره حتما حتما ....  ممنون خواهر خوبم  الان وضعیتت خوبه ... اذیتت ک نمیکنن

فدات عزیزم ماه های اخر دلستر و بستنی وخرما بخور روجنین تاثیر میزاره اذیت هاشون ک ابدیه یعنی متنفرم از خانواده شوهرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جاریهام و خواهرشوهرهام همه پسر داشتن نابود بودم باسرکوفتهاشون

خیلی جالبه مادر من ۵ پسر داره مادر شوهر من  ۶ دختر اون وقت به من سر دخترم می گفتن دختر زایی  منم گفتم والله اگه من دختر زام با یکی دقیقا مادرتون چیه با ۶ تا تازه ۳ تا از خواهر شوهرام فقط دختر دارن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728
مثل منی جاری من ک ب گریه شد م

سر دخترم باهم باردتر بودیم خودش چیزی نمی گفت ولی پسر بزرگش همش همسرمو مسخره می کرد که دیدی بچت پسر نیست دختره تو که دختر دوست نداشتی شوهرمم می گفت دختر داشتن لیاقت می خواد اگه دختر بد بود خدا به پیامبر پسر می داد که ادامه دهنده راهش باشه نه دختر مثل حضرت فاطمه خب معلومه پدر مادر می گفتن که بچه ۱۱ ساله یه همچین حرفی می زد مسخره می کرد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
الهی ک خوشبخت ترین فرد عالم بشی اجی خوبم  خدا حفظتون کنه

فداتشم عزیزم اگ ب چشم زخم اعتقاد داری بگم تو شوهرت  وخودت وبچه توراهیت چشم خوردین دعواکوچولو توخانواده تون نی افتاده حالت بیمار مانند نداری روبچه زیاد حساس نشدی

اونها فقط عروسهاشون و میبینن ن دخترهاشونو

مادر شوهرم می گفت بیچاره پسرم پسر دوست داشت دختر شد   ببخشیدا من خیلی زبون درازم نمی تونم حرف زور گوش کنم گفتم بیچاره داماد بزرگتون که این همه سرمایه بعد مرگش می رسه با داماداش چقدم که پسر دوست داره همش اه می کشه بنده خدا مادرش شوهرم دیگه هیچی نگفت الانم همش می گه مطمئنی تا می رم دکتر می گه صد درصد پسره دیگه امروز گفتم می خوای صبر کن به دنیا بیاد ناراحت شد 

2706