2737
2739

فقط دکتر

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جوش شیرین که خوب نیس گلم. عسل درمانی بهترین راه عفونته چه نوع عفونتی داری؟

دکتر به من کپسول لاکتوفم داد پنج روزه استفاده میکنم خداروشکر کم تر شده ترشحاتم تجربه ای نداری

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2738
دکتر به من کپسول لاکتوفم داد پنج روزه استفاده میکنم خداروشکر کم تر شده ترشحاتم تجربه ای نداری

بستگی به عفونتی که میگیری هم داره

مثلا عفونت قارچی درمانش با عفونت باکتریایی کاملا فرق داره

علائمت چی بود؟

بستگی به عفونتی که میگیری هم داره مثلا عفونت قارچی درمانش با عفونت باکتریایی کاملا فرق داره علائمت ...

عفونت قارچی دارم عزیزم

ترشحات سبزو سفید رنگ داشتم رفتم معاینه کرد دکتر گفت زخم داری بهم کپسول مترونیدازول داد مصرف کردم رفتم پیشش گفت التهاب داری زخمت خوب شده بعدم بهم لاکتوفم داد گفت دیگه لازم نیس بیای حالا نمیدونم التهاب خوب میشه تا چه مدت نزدیکی هم ندارم

2706