2703
2553
عنوان

شما مارک کولر اسپیلتتون چیه

103 بازدید | 22 پست

ما اسپیلت اتاق خوابمون تراست ۱۲ هزاره 

الان می‌خوابم یه دونه تراست بگیریم واسه پذیراییمون ۳۰ هزار . قیمتش شده ۱۲ میلیون 

داییم نمایندگی داره میگه بهترین مارک اول o_original هست بعدش trust . اما چون خیلی گرونه همسرم میگه بریم مارکای دیگرو بگیریم قیمتاش خیلی کمتره البته بدون گارانتی. نمیدونم چیکار کنم . 

از یه طرف تراست مارک خیلی خوبیه و عمریه از یه طرف هم خیلی گرونه 

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مال ما کونیکا‌ هست‌ حالا من شنیدم که بهترین‌ مارک همین‌ کونیکا‌ هست‌ پرتاپ‌ باید از همه مارک ها بهتره‌ 

قبلا ما اُ‌ جنرال‌ داشتیم‌ مثل این راضی نبودیم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2714
مال ما کونیکا‌ هست‌ حالا من شنیدم که بهترین‌ مارک همین‌ کونیکا‌ هست‌ پرتاپ‌ باید از همه مارک ها بهتر ...

قیمتشو نمیدونید؟

ما مدیا داریم و راضی هستیم خوزستانیم

۳۶۰۰۰ هست

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
LG... تو شهرهای شمالی زندگی میکردیم خریدم دو سال استفاده کردیم. الان انباری چقدر میخری ؟ 

میدونستید دیگه ال جی و سامسونگ وارد نمیشه؟؟

2706