2733
2734
عنوان

استرس گرفتم از دست یکی از کاربرا

815 بازدید | 53 پست

تاپیک قبلی از خانواده همسرم کله کردم 

این خانوم اومد و با من بحث کرد 

من آیدی اینستاگرامم تو امضام بود 

به نظرتون میره از روی ایدی من پیج خواهرشوهرمو پیدا کنه و اسکرین شات بفرسته براش از تاپیکم!!!

اخه خیلی رفتارش عجیب بود 

i

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان گفتی کار یادش دادی

دقيقا😁😂

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2731
2738

خب عزیزم این خانواده ی شخصیته و نباسد تو جای عمومی مثل نی نی سایت گله کنی

من خودمو نگرفتم.فقط از خیلیا فاصله گرفتم.تک پری ،یعنی قاطی نشدن با هر خری😏شعار من:هستی باش،نباشی هستن.

نه بابا 

مگه چقدر بیکاره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

نگران نباش بعضیا دنبال دعوان چیزی نمیشه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706