2733
2734
عنوان

سهام عدالت راهنمایی کنید لطفا

119 بازدید | 25 پست

من تا حالا نگرفتم اصلا نمیدونم چطوری باید بگیرم کجا برم چی ببرم برگشم داشتم ولی نمیدونم حالا کجا گذاشتم اک پیداش نکنم چی میشه 

بعد ی چی دگ سودهای قبلی که واریز شده ومن نگرفتم اونام میتونم بگیرم یا نه 

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برو سامانه سهام عدالت کدملیت رو وارد کنی همه چیز میاد برات قشنگ سرچ کن سامانه سهام عدالت بعد اولی رو بزن

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2728

😂😂😏

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
عزیزم برو سامانه سهام عدالت کدملیت رو وارد کنی همه چیز میاد برات قشنگ سرچ کن سامانه سهام عدالت بعد ا ...

ممنون عزیزم

خب میریزن ب کارتت دیگه شماره شبا میخواد فقط برو کافی نت برات انجام میدن برگشو نداشتیم اشکال نداره فق ...

ممنون یعنی چی الان قبول نکنن

2738
از فردا نفری ۲۰۵

البته نه همه این عکس رو من تازه از سامانه گرفتم ارزش سهامم ۴۲۹۰۰۰ تومنه 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
البته نه همه این عکس رو من تازه از سامانه گرفتم ارزش سهامم ۴۲۹۰۰۰ تومنه 

اونجا که نوشته در صف ارسال به بانک مبلغ سود واریزی برا من هست

2706