2737
2734

سلام خانوما، من سؤال دارم، الان 15 روزه زاییدم حس پریودی رو دارم دلم درد میکنه خونم دیدم یعنی خون که بود ولی الان یه لخته خون کوچولو بود مثل پریودی الان زوده پریود شم؟؟؟؟دلم تنگ شد واسه نماز خوندن،کی پریود میشم؟؟؟؟راستی خانوما من شیرم خیلی شفافه طبیعیه؟؟؟برام دعا کنید بچم سینمو بگیره فقط سینه چپ رو میگیره، وقتی میمکه قشنگ حس میکنم اما میترسم الکی بخوره شیر توش نباشه! یعنی هست؟؟؟ من که میگم هست ولی مادرشوهرم میترسونم میگه شاید نباشه مگه میشه خب من شیر دارم ولی شاید کم باشه نظر شما چیه؟؟؟ تورو خدا جواب هر دو سؤالم رو بدین دوستان😜ممنون میشم، مرسی. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

تا. چهل روز که خون ریزی زایمانه طبیعیه پریودی نیست من ۹ بعدس پریود شدم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حرف کسی توجه نکن اگه بچه گشنه باشه راحت نمیخوابه،خیلی باید تلاش کنی تا سینتو بگیره،تا 40 روزم خونریزیو لکه بینی هست پریودیم بستگی داره من بعد پنج ماه شدم خواهرمو مامانم بعد اینکه بچه از شیر گرفتن 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2728

دلپيچه ها طبيعيه من بعد از هر بار شيردهى دارم

بستگى به بدنت داره بعضيا همون ماه ميشن بعضيا تا يكسال نميشن

اولش شفافه بعد از چند دقيقه مكيدن سفيد ميشه

ادرار و مدفوعش چطوره؟اگه زياده و مرتب پوشكشو عوض ميكنى شيرت خوبه

مگه اموزش شیر دهی نرفتی هر وقت بچه طلب شیر کرد باید بهش شیر بدی الان کم بدی لاغر وضعیف می شه شیر دهی تو ۴۰ روز اول خیلی مهمه تا وقتی می خوره بهش بده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن