2737
2734
عنوان

تنها

92 بازدید | 11 پست

بچم تنهاست همیشه به دوستاش روزای تعطیل زنگ میزنه ولی کسی جوابش نمیده یا تلفن جواب نمیدن یا میگن رفتیم روستا. یا میگن مهمون داریم. خلاصه هیچ وقت محلش نمیدن. بچمم عصبی میشه همش تو خونه پرخاشگری میکنه وقتی هم قصد میکنم باهاش بازی کنم محکم لگد میزنه جایی از بدنم . یا یهو میزنه تو پهلو یا کمرم😔باباشم همیشه بیرون شهره یا سرکاره وقتی هم باشه برنامه ای برا ما نداره. خیلی عاجزم بگید چه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امکانش نیست خودت ببریش پارک یا رستورانی و کلا دونفره باهاش خوش بگذرونی؟☹️

کاربره قدیمیم که به درخواست خودم کاربری قبلیم تعلیق خورد و یه مدت نبودم،ولی باوجوده اینکه عضو نی نی سایت نبودم بازم شبا میومدم تاپیکاتونو میخوندم اما اینکه نمیتونستم نظر بدم برام سخت بود😓دلمم براتون تنگ شده بود و بعد به مدت دیگه برگشتم😌😁💖                    دلا خوکن به تنهایی که از 
2731
میگه تنهایی دوست ندارم باید دوستم یا کسی از خانواده و فامیل باشه که کسی نیست

یه بار راضیش کن و ببرش و کاری کن بهش خیلی خوش بگذره و یکمی مثل سن خودشم رفتار کن...بگو اگه خوشت نیومد دیگه باهم نمیریم😓...منم چون فامیلامون کلا یه شهره دیگه بودن و بابامم تا حدودا نزدیک غروب سرکار بیشتر تفریحاتم تو بچگی با مامانم بوده یا خواهرم😍😅میگم نمیشه براش خواهر یا داداش بیاری؟😄

کاربره قدیمیم که به درخواست خودم کاربری قبلیم تعلیق خورد و یه مدت نبودم،ولی باوجوده اینکه عضو نی نی سایت نبودم بازم شبا میومدم تاپیکاتونو میخوندم اما اینکه نمیتونستم نظر بدم برام سخت بود😓دلمم براتون تنگ شده بود و بعد به مدت دیگه برگشتم😌😁💖                    دلا خوکن به تنهایی که از 
یه بار راضیش کن و ببرش و کاری کن بهش خیلی خوش بگذره و یکمی مثل سن خودشم رفتار کن...بگو اگه خوشت نیوم ...

اخه شوهرم معتاده وضع مالیمونم خوب نیس میترسم بیارم ولی خودم خیلی دوست دارم بیارم😔

اخه شوهرم معتاده وضع مالیمونم خوب نیس میترسم بیارم ولی خودم خیلی دوست دارم بیارم😔

نمیدونم چی بگم😔ولی اگه به این حرف عقیده داشته باشی واقعا درسته که خدا بچه رو که بده روزیشم خودش میده...اتفاقا بعضی بچه ها انقد قدمشون خوبه که باعث برکت و رحمت خونه میشن😍از تنهایی هم درمیایی...ای کاش میشد همسرتون ترک کنن😔

2738
نمیدونم چی بگم😔ولی اگه به این حرف عقیده داشته باشی واقعا درسته که خدا بچه رو که بده روزیشم خودش مید ...

آخه خیلی غصه میخورمو استرس میکشم وقتی حالو روز شوهرمو میبینم اون اصلا در کنارم نیست‌ ‌ این عذابم میده دلم نمیخواد وقتی از لحاط روحی حالم خوب نیست باردار باشم یا بچه نوزاد داشته باشم😔

آخه خیلی غصه میخورمو استرس میکشم وقتی حالو روز شوهرمو میبینم اون اصلا در کنارم نیست‌ ‌ این عذابم مید ...

حق داری😔قبلش باید شوهرت ترک کنه☹️نمیتونه ترک کنه؟دلش اصلا میخواد ترک کنه یانه😔برات دعا میکنم خواهری ان شاالله که زندگیت خیلی زود خوب بشه و طعم خوشبختی رو با تمامه وجودت حسی کنی😍❤فقط صبر داشته باش و چله های مختلف بخون و توکل کن به خدا😔

حق داری😔قبلش باید شوهرت ترک کنه☹️نمیتونه ترک کنه؟دلش اصلا میخواد ترک کنه یانه😔برات دعا میکنم خواهر ...

نمیدونم میخواد یا نه. خیلی تنگی نفس داره خیلی دل درد و بدن درد داره کلا خیلی مریضه.

نمیدونم میخواد یا نه. خیلی تنگی نفس داره خیلی دل درد و بدن درد داره کلا خیلی مریضه.

دکتر با مشاوره نمیره برای ترک؟☹️