2733
2734
عنوان

کدوم مدل مبل و فرش رو بخرم

1836 بازدید | 28 پست

دوستای عزیزم من خونم مستطیل شکله یعنی طولش هفت مترو نیمه و عرضش ۴ متره میخوام یه نیم ست پنج نفره بگیرم بنظرتون کلاسیک بگیرم یا راحتی و یا استیل که شیک تر بشه یه سوال دیگه به نظرتون سه تا فرش شش متری بگیرم واسه هال یا دوتا نه متری پیشا پبش ممنون از پاسخگوییتون😘😘..اگه دکور خوبی  واسه خونه ای مشابه خونم سراغ دارین لطفا عکسشو بزارین

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دو تا ۹...با نیم ست راحتی

عزیزم میشه دلیلاتون هم بگین الان عکس خونه رو میزارم

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

فرشاتو یه جور بگیر که حالت کجم بنونی بندازی فک کنم دوتا نه متری یا شیش متری خوب باشه مبلم یکی فرستاد اینجا یه بار خوشگل بود بنظرم بزا پیداش کنم میفرستم

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
عزیزم میشه دلیلاتون هم بگین الان عکس خونه رو میزارم

من دیدم ۳فرش۶متری.سه تا فرش تو پذیرایی دراز و باریکتر خونه رو نشون میده.😁 بنظرم اگه میخای مبل نره رو فرش ۲تا۶کافیه...ولی دو تا۹میره زیر مبل اگه برات مهم نیست

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

ممنون عزیزم اتفاقا تو این مایه ها میخواستم بگیرم گفتم قبلش یه مشورت بگیرم

خوبه خونه ات من فک کردم خیلی طویل باشه عرضش خوبه

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

اینم یه ور دیگش عرضش کلا چهار متره یه طولش هم اون پنجره ست تو عکس قبلی

ممنون عزیزم اتفاقا تو این مایه ها میخواستم بگیرم گفتم قبلش یه مشورت بگیرم

منم میخوام عوض کنم شوهرم زیربار نمیره میگه زوده برا تعویض سه ساله عروسی کردیم ...قیمتا چنده  این مدل شما پرسیدی 

خوبه خونه ات من فک کردم خیلی طویل باشه عرضش خوبه

تو عکس پهن نشونه میده از در هال که تو عکس دیده میشه تا دیوار نیم متره 

2706