2726
عنوان

ماماناااا کسی تازگیها بیمارستان مردم زایمان داشته ...

| مشاهده متن کامل بحث + 109592 بازدید | 283 پست
سلام زهرا جان ،ايشالا كه بسلامتي ني ني رو بدنيا بياري عزيزم... حتما حتما بيا نظرتو در مورد بيمارستا ...

عزیزم‌ببخشید من دیر اومدم‌سر زدم

رسیدگیشون خوب بود ولی بخش نوزاد نه بلوک زایمان دیواراش کثیف اصلا یه جوری بود چندشم میشد رو تخت بخوابم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی تازگیا زایمان کرده تو بیمارستان مردم لطفا بیاد بگه خیلی منتظرم

عزیزم اگر میتونی بیمارستانتو عوص کن من خیلی راضی نبودم البته رسیدگیشون خوب بودا  ولی ترو تمیز نبود

2728

سلام من سال 96 تو بیمارستان مردم زایمان کردم ،سزارین بودم یک میلیون و ششصد هزینه بیمارستان شد ،هشتصد تومن هم دستمزد دکترم و با خرید ساک مادر و نوزاد و خرده خرج ها دو میلیون و ششصد شد

دکترم هم خانم الهام امام جمعه بود واقعا کارشون عالی بود 

من اصلا درد نداشتم و اصلا شکمم رو فشار ندادن و فرداش مرخص شدم

پرتو رسان سما ارایه دهنده ی به روز ترین دستگاههای فتوتراپی جهت درمان زردی نوزادان در منزل....

کلیه ی مناطق تهران

حتی ایام تعطیل

جهت مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر به 

http://phototherapy.blogsky.com/

مراجعه نمایید و یا با شماره های زیر تماس فرمایید.

02122982045

09120807246

09393383749 

سال ۹۲ مردم سزارین شدم. پرستارای اتاق ریکاوری یه سگ به معنای واقعی. پرستارای بخش بد نبودن از انصاف نگذریم. به نسبت پولی هم که میگیرن امکاناتش در حد صفره. کلا کادر بی ادب و بی تجربه. وقتی به پرستاراش میگی چرا رسیدگی انقدر بده؟ تو جواب میگن عزیزم فکر کردی کجا اومدی؟ اینجا خیابون کرمان بیمارستان مردمه

قلبم عشقم امیدم دختر نازم پرنیا❤

چرا هر کی یه چی میگه؟؟؟😭😭😭

نصف راضی ان نصف ناراضی 

منم ان شاءالله هفته بعد مردم زایمان میکنم . تا حالا ندیدم و فکر میکردم بیمارستان خوبی باشه ولی امروز این تاپیک و دیدم وحشت کردم😥😥😥

احساس میکنم دارم میرم تو یه دخمه کثیف😱😱😱😱😱😱😱

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام. من 10 روز پیش با دکتر پرستنده تو بیمارستان مردم سزارین شدم. همه چی عاااااااااااااااااااااااااا ...

سلام عزیزم به سلامتی قدمش مبارک باشه هزینه سزارین چقد بود؟؟ شما هزینه زایمان طبیعی اونجارو نمیدونی ؟

عزیزم شما مردم زایمان کردی میشه ما رو راهنمایی کنی؟

آره عزیزم مردم زایمان کردم خیلی هم راضی بودم 

رسیدگیشون عالی بود ، هزینه سزارین هم با بیمه تامین اجتماعی ۲/۵۵۰/۰۰۰

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
لطفا یکی که تازه تو این بیمارستان زایمان کرده بیاد بگه راضی بوده یا نه 

آره عزیزم من خیلی راضی بودم با اینکه شلوغه ولی رسیدگیشون عالی بود ..

من ۳۰ خرداد زایمان کردم

2706