2737
2734

ماشینی ک زیر پاشه نصفش مال منه. ولی شوهرم خبر نداره

خیلی وقته حامله بودم ماشین ازش نگرفتم

امروز بعد از این همه وقت گفتم ماشینو بده غذا ببرم برا شوهرم  ( یه مسیر ده دقه ای )

گفت باشه ولی باید ۵ لیتر بنزین بزنی گفتم تا فلان جا ی لیترم استفاده نمیشه.  دستت درد نکنه نمیخوام.

خداییش ادم از مادرش توقع نداره 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

مادرم مادرای قدیم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
مادرم مادرای قدیم

بعدش هی زنگ زد خب بیا ببر گفتم نمیخوام ولش کن

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😑

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

من جات باشم همه رو هم حساب میکنم باهاش‌ تو اون مدت‌ که دستش‌ بود و اینکه سلام رو از ماشین‌ ازش بگیر

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
خب این مادرم ورژن قدیمه دیگه🤨

مامان من ک ورژن قدیمه، حاضره گشنه بخوابه ب ماها سخت نگذره حتی یکممم. 

چی بگم والا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من جات باشم همه رو هم حساب میکنم باهاش‌ تو اون مدت‌ که دستش‌ بود و اینکه سلام رو از ماشین‌ ازش بگیر

خب میگه خرج ماشین کردم هرسال بیمه کردم ماشین رو . اوایل دس من بود همش ولی وقتی گواهی نامه‌گرفت کلا دس خودشه.  فکر کنم نده سهممو

سلام؟

علیک سلام

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سلام؟

اوووو ببخشید‌ کیبورد اشتباه‌ نوشت منظور سهمش‌ از ماشین‌ بود

پسرمن برام نامه نوشته که مامان ایقد ازخودت نگذر

چن سالشه

2706