2733
2734
عنوان

شیرینی گشمشی های من

406 بازدید | 46 پست

اینارو ببینید؟چرا اینطوری شدم بنظرتون مشکل کجاس؟؟این قبل از تو فر گذاشتن.

این هم داخل فر اینجوری شد

مشکل کجا بود دقیقا

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شل بوده موادت و فاصله هاش کم بوده 

ای بابا برای اولین بار خاستم درست کنما

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

بکینگ پودر زدی یا مایه خمیر؟

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738
خمیرت شل نیست؟

زیاد نع

😂😂😂😂😂داشتم میومدم دستور بپرسم ازت

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
وا رفته حتما آردش کم بوده نباید خیلی شل باشه مایعت

زیاد شل نبود ک

بکینگ پودر زدی یا مایه خمیر؟

هیچکدام.

عزیزم خراب نشده که فقط همدیگرو خیلی دوست داشتند نتونستن از هم دل بکنن جدا شن.😆😆

همینطوری هم میشه خورد نریزی دور

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706