2733
2734
عنوان

بالاخره اینستای طرفو پیداکرم خودمو جای شوهرم زدم باهاش حرف زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3046 بازدید | 67 پست
مگه خیانت کرده میگه تو اینستا بود بد بلاک کرده

چه مرد چه زن وقتی متعهد میشیم حق اینو نداریم که دست از پا خطا کنیم کسی که به تعدد زوج اعتقاد داره نباید یه نفر رو پابند و اسیر خودش کنه و بره با یه مشتی زنایی که حال و اوضاعشون مشخصه ارتباط داشته باشه حتی در حد صحبت کردن 

باهاش رابطه درحد چت داشته ولی زیاد باهم حرف میزدن مطمعنم همو ندیدن خودشم واسم تعریف کرد گفت مشتریمه ...

بهتره با یه مشاور صحبت کنی تا بهت راهکار بده

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مرد چه زن وقتی متعهد میشیم حق اینو نداریم که دست از پا خطا کنیم کسی که به تعدد زوج اعتقاد داره نب ...

👌👌

[ مثل اینکه این روزا واژه متاهل براتون مفهومی نداره :/ پس بیان میکنم که متعهد هستم]

من نفهمیدم اینستا چه ربطی به واتس اپ داره؟

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2728

به نظر من کسی که میخواد خیانت کنه یا کلا طرز فکرش اینه که دوست داره با چند نفر باشه بهتره که به رابطه زناشویش پایان بده و جدا  بشه و بعد بره دنبال طرز فکرش به همین دلیل که میگن انسانهایی که خیانت میکنن iQ  پایینی دارن 

باهاش رابطه درحد چت داشته ولی زیاد باهم حرف میزدن مطمعنم همو ندیدن خودشم واسم تعریف کرد گفت مشتریمه ...

سلام من در حدی که شما گفتین همین متوجه شدم که با یه نامحرم ارتباط چتی داشتن با این حساب  مردی که باهاش زندگی میکنین ، مرد زندگی نیست . من که شوهر شما رو نمیشناسم ونباید قضاوت کنم ولی در همین حد حتی چت حق نداشته به خودش چیزی اجازه ایی بده با یه یکی دیگه اونم وقتی شما همسرش هستی چنین ارتباطی داشته باشه.

اتفاقا شما سخت در اشتباهی من اگه ی روز بفهمم شوهرم بم خیانت کرده حتما بش خیانت میکنم حتی اگ در حد ج ...

هنوز مجردی و نمیدونی زندگی چجوریه و چقد پستی بلتدی داره .و همه ما انسان وحایز الخطاییم .شما هم نظرت محترم.نمیدونم من نظرم اینه .ان شالله ازدواج موفق داشته باشی عزیزم .❤🌹

2738