2703
2553

سلام.

بچه ها من چند ماه پیش ظرفشویی دوو خریدم اصل اصل که از بندر و اون سمتا اوردن برام رو همه جاشم نوشته ساخت کره.فقط اصلا کارت ضمانت همراهش نبود چکار کنم؟چجوری نصبش کنم مال جهیزیه اس.از صب فکرم درگیر شده😢

فكر كنم از اين قاچاقياس تو اگهى ديوار همينايى ك نوشتن تعميرات لباسشويى و ظرفشويى زنگ بزن بگو ميان نصب ميكنن

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فكر كنم از اين قاچاقياس تو اگهى ديوار همينايى ك نوشتن تعميرات لباسشويى و ظرفشويى زنگ بزن بگو ميان نص ...

اره فک کنم ولی از اصل بودنش مطمئنیم از مغازه مطمئن خریدیم فقط شانس من اینجوری😢

2456
اره فک کنم ولی از اصل بودنش مطمئنیم از مغازه مطمئن خریدیم فقط شانس من اینجوری😢

نه شانس تو نيست اينا كلا ضمانت ندارن من لباسشوييم بوش هست ضمانت نداره يخچالام بوش هستن ضمانت ندارن تى وى ال جى هست ضمانت نداره چون همشو از اونور خريدم اينا بديشون همينه يعنى خداى نكرده اگر الان بسوزن ديگه دستمون ب جايى بند نيست

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️
اگر بخام ضمانت دار شه چی به خود شرکت پول بدیم انجام میدا؟

ضمانت دار نميشه ديگه عزيزم😂😂😂

2714
نه شانس تو نيست اينا كلا ضمانت ندارن من لباسشوييم بوش هست ضمانت نداره يخچالام بوش هستن ضمانت ندارن ت ...

😢😢😢😢لعنتی.حالا راضی ای؟باز میگن گارانتی هم تو ایران اصلا بدرد نمیخوره

نکه مال جهیزیه اس میترسم ابروم بره

خیلی فکرم درگیره میگم حالا بیا و خراب بشه

خراب بشه ك تعمير ميشه ولى بسوزه بايد مثل اشغال بذاريم جلو در😂😂😂

اگر بخام ضمانت دار شه چی به خود شرکت پول بدیم انجام میدا؟

اینونمیدونم،احتمالا با ضمانت دار کردنش قیمتش برابرمیشه با اونایی که از همون اول ضمانت دار میخرن،یعنی اینکه تلاش کردی از بندر ارزون تر خریدی احتمالا هیچ،بازم بپرس😊

😢😢😢😢لعنتی.حالا راضی ای؟باز میگن گارانتی هم تو ایران اصلا بدرد نمیخوره نکه مال جهیزیه اس میترسم ...

من دوو هيچيشو ندارم عزيزم نميدونم ساخت كدوم كشوره من وسايلام بوش سرى ٤ اصل المان هست خداروشكر خيلى راضيم ماشين لباسشوييم چندبار قفل كرده زنگ زدم اومدن درستش كردن يخچالمم ك چيزيش نشده تا حالا

اینونمیدونم،احتمالا با ضمانت دار کردنش قیمتش برابرمیشه با اونایی که از همون اول ضمانت دار میخرن،یعنی ...

من هیچ تلاشی نکردم 😢رفتیم مغازه تو اطلس مشهد خریدیم بعد ک اوردن دیدیم روش باربری نوسته از ابادان و اون سمتاس رو همی جهت میگم.دفترچه و ایناشم هس ک همش انکلیسیه ولی چیزی ب عنوان گارانتب نداره توش

2706