2733
2739
عنوان

استجابت دعا در زیر باران

6500 بازدید | 35 پست

تاحالا با دعا کردین در زیر باران حاجت روا شدین واگه شدید چی خوندید ویا چکار کردیم من که امشب کلی دعا کردم زیر باران ومنتظرم که خدا یه نگاهی بم بندازه

من بچه بودم شنیده بودم زیر بارون دعا میگیره تا الان هروقت زیر بارون باشم خواسته هامو به خدا میگم اجابت یادم نمیاد شاید بوده و متوجه نشدم زیر بارون جواب گرفتم فقط خیلی برام آرامبخشه این کار...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط از خدا ميخوام ايرانو از شر كرونا حفظ كنه

ايشالله شماهم حاجت روا بشين

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
 من کلی دعا کردم زیر باران ای کاش استجابه بشه

انشاالله میشه گلم خدا خیلی مهربونه خیلی امیدوارم به خواسته هات برسی🙏

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2738
 نه فقد ایران انشالله کل کره زمین از شرش حفظ بشن

الهي آمين انشالله 

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

من زیر بارون موقع اذان از ته دل شوهر خواستم دو روز بعدش نامزد کردم😁😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
 نمیدونم والله ولی من هرچی خواستم نشد... ودیگه نا امید شدم

نه گلم ناامید نشو غمای من مثنوی هفتاد من میشه ولی امیدم به خداست یه روزی جواب همه خواسته هاتومیده 

2706