2726
عنوان

چجوری کمپوت سیب درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 25 پست
سیبتو ۴قاچ کن پوست بگیر داخلشو تمیز کن بعد بشور و بذار تو قابلمه آب و شکر بریز توش بذار بجوشه هییییی ...

طبق دستور تو درست کردم ببین خوب شده؟

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم ظاهرش خیلی خوشکله طعمشم خوب بود؟ چ زرده😍

اره دیشب بابام گلاب به روت استفراغ و تب و لرز گرفته بود نصف شب بردنش دکتر اوردن مامانم گف مغازه ها بسته بود کمپوت بخرم دیگه گفتم خودم دست به کارشم اول بپرسم بعد درست کنم ۴صب درست کردم گذاشتم یخچال مامانم صب اورد بابام خورد هردوشون تعریف کردن 

گفتم استادم خوب دستور‌شو داد ممنوون😍😍😘😘😘😘😘

2728
ای جون عزیزم ، نوش جونتون . بابات چطوره الآن خوبه ایشالله؟

مرسی گلم اره خیلی بهتره لبو خورده بود مسموم شده بود😑میگف بعدم ک استفراغ میکرد میگف من میدونم معدم داره خون ریزی میکنه اینا خونن مامانم گف چرا جو میدی اینا لبو ان😂😂😂😂

اره دیشب بابام گلاب به روت استفراغ و تب و لرز گرفته بود نصف شب بردنش دکتر اوردن مامانم گف مغازه ها ب ...

استارتر نمیخوام بترسونم.دکتر چیزی نگفت از ویروسش...چون علایمش ظاهرا به کرونامیخوره.

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
استارتر نمیخوام بترسونم.دکتر چیزی نگفت از ویروسش...چون علایمش ظاهرا به کرونامیخوره.

ن  بابا اعلائم کرونا ک اینا نیس دکترم چیزی نگف امروزم کاملا خوب شد خداروشکر کرونا به این راحتیا خوب بشو نیس 

مرسی گلم اره خیلی بهتره لبو خورده بود مسموم شده بود😑میگف بعدم ک استفراغ میکرد میگف من میدونم معدم د ...

وای یعنی لبو انقدر تاثیر داره ببخشید ک اینو میگم ، منم دخترم چندوقت پیش دوتیکه لبو خورد بعد مدفوع دقیقا رنگ خون شده بود مرده بودم از ترس‌

وای یعنی لبو انقدر تاثیر داره ببخشید ک اینو میگم ، منم دخترم چندوقت پیش دوتیکه لبو خورد بعد مدفوع دق ...

اره خود منم شب یلدا نشستم کلی لبو خورد بعد رفتم دستشویی گلاب به روت ادرارم قرمز بود فک کردم پریود شدم بعدش مامانمم گف نمیدونم چرا ادرارم قرمزه دیگه از اون فهمیدم از لبو نگران نباش خیلی خوبه واسه بدن ابش بدنتو میشوره  بابام سرکارش داده بود کارگرش درست کرده بود میگف هم تمیز نشست هم کامل نپخته بوده اینجوری شده