2737
2734
عنوان

چجوری کمپوت سیب درست کنم

186 بازدید | 25 پست

کسی میدونه ؟ قبلا درست میکردم ولی خیلی وقته ک درست نکردم یادم رفته انگاری😑 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آبو بذار بجوشه و شکر و یه کم پوست لیمو بریز توش و بعد سیبای پوست گرفته رو بهش اضافه کن و سیب ها نرم شدن از ظرف درشون بیار و بذار شهد بجوشه تا دو لیوان بشه بعد که خاموش کردی گلاب بزن و بریزشون رو سیبا😎

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2738

سیبتو ۴قاچ کن پوست بگیر داخلشو تمیز کن بعد بشور و بذار تو قابلمه آب و شکر بریز توش بذار بجوشه هییییییچ چیز اضافی هم نریز توش.

من مادرشوهرم تو همه ی کمپوتاش هل میریزه یا زعفرون یا گلاب. بعد همه ی کمپوتاش یه مزه رو میدن. مثلا کمپوت هلو و سیب و گلابی یه مزه میدن. ولی من هیچی نمیریزم ک مزه ی خود میوه رو بده‌.

سیبتو ۴قاچ کن پوست بگیر داخلشو تمیز کن بعد بشور و بذار تو قابلمه آب و شکر بریز توش بذار بجوشه هییییی ...

خیلی ممنونم عزیزمم 🙏🙏😘😘

آبو بذار بجوشه و شکر و یه کم پوست لیمو بریز توش و بعد سیبای پوست گرفته رو بهش اضافه کن و سیب ها نرم ...

مرسی عزیزم😘

2706