2726
عنوان

چرااووووومد؟چرانمیره؟بدبختی داریما

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراریشه کن نمیشه اخه چرا

درمانشو پیدا کردن اما اگه سیستم ایمنی ضعیف باشه شاید درمان کمتر جواب بده زندگی همینه 

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
خیلی وقته مبتلا هستن مردم.صداشو در نیاوردن.همه کشورا چینی هارو راه ندادن اما ایران راه داد حالا ایرا ...

نکته اش همینجاس 

بس که ما قوی هستیم 😀

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2728
خیلی وقته مبتلا هستن مردم.صداشو در نیاوردن.همه کشورا چینی هارو راه ندادن اما ایران راه داد حالا ایرا ...

مردم ما چه قد ساد ه که فکر می کنن همین امروز کرونا امده ایران  ۳ هفته پیش کارمند فرودگاه تو اصفهان رو قرنطینه کردن العان گندش در اومده 🤨🤨😖😖😖

خدایا خودت کمکمون کن به حق محمد و آل محمد ...الهم صلی الله علی محمد و آل محمد 🙏🙏🙏

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
يعني الان قم چه خبره؟ اون دو نفر چجوري گرفتن؟ يعني بازم هست ويروسش؟

الان نزدیک سی نفر بسترین توبیمارستان کل شهر حالت اماده باشه ماشینای قرنطبنه همه جای شهر هستن دونفر فوت کردن و خانواده های همه تو اونا ک کرونا گرفتن قرنطینه ان دوتا بیمارستانم اماده باشه واس کرونا فعلا ک همین احتمالا شهرم قرنطینه بشه شایدم شده تاحالا

هرکه خوداند وخدای دلش که چه دردیست در کجای دلش😊
مردم ما چه قد ساد ه که فکر می کنن همین امروز کرونا امده ایران  ۳ هفته پیش کارمند فرودگاه تو اصف ...

همه میدونستن ولی الان گفتن ، اونم مجبور شدن ، وگرنه میذاشتن شنبه صبح اعلام کنن که انتخابت هم رد بشه

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

مناز زیرنویسایی که میکنن میگم که زیاد شده هی هشدار میدن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706