1711
1707

کورونای لعنتیییی،چراریشه کن نمیشه اخه چرادرمان نداره خیلی نگرانم    بچه ها گناه دارن خدااا خودت درپناه نگهشون دار

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3938572/تورو-خدا-نفری-یدونه-فقط-واسه-کشورمون-مردممون-بچهای-طفل-معصوممون

گروه نارنجی بامدار خمار عزیز😍                               وزن اولیه (۷۷) وزن فعلی (۷۱۷۰۰)هدف اول (۶۵) هدف دوم( ۶۰ )😜   میخوام ی خانوم خوشگل و خوش اندام بشم اول واسه دل خودم دوم واسه همسر عزیزم و سوم ی مادر زیبا و جذاب واسه بچهام 😍 معلومه ک میتونم پ ن پ 😒اگر این کرونای خر نبود تا الان ب هدف ۶۰ کیلو رسیده بودم 🤕🤕                        اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘میشه دعا کنید خونه ی بابام فروش بره و مامانم ب ارزوش ک خونه ی نو و راحت داشتنه برسه لطفا 😔😘

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718
1665
شنیدم تو چین واکسنشو کشف کردن پ چی شد؟؟ چینی ها نمیشد خفاش نخورید گرفتارمون کردین

بزون کرونا هم هزارتاودرد و کوفت دیگه هست که جونمون دور از جونت بگیره

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

تازه اومده...کجا بره از ایران بهتر؟؟؟پس حس مهمون نوازیتون کجا رفته؟؟؟😉😉

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
1436
چراریشه کن نمیشه اخه چرا

درمانشو پیدا کردن اما اگه سیستم ایمنی ضعیف باشه شاید درمان کمتر جواب بده زندگی همینه 

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
خیلی وقته مبتلا هستن مردم.صداشو در نیاوردن.همه کشورا چینی هارو راه ندادن اما ایران راه داد حالا ایرا ...

نکته اش همینجاس 

بس که ما قوی هستیم 😀

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
خیلی وقته مبتلا هستن مردم.صداشو در نیاوردن.همه کشورا چینی هارو راه ندادن اما ایران راه داد حالا ایرا ...

مردم ما چه قد ساد ه که فکر می کنن همین امروز کرونا امده ایران  ۳ هفته پیش کارمند فرودگاه تو اصفهان رو قرنطینه کردن العان گندش در اومده 🤨🤨😖😖😖

1651