1711
1714

وااااا یه کم استراحت کن خوب میشی. بسکه هممون تو فکر کرونا بودیم آخر اومد. میگن از هر چی بترسی سرت میاد😬

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713
وااااا یه کم استراحت کن خوب میشی. بسکه هممون تو فکر کرونا بودیم آخر اومد. میگن از هر چی بترسی سرت می ...

از دیشب ساعت ۱۲ تا ۶ عصر امروز یه سره خوابیدم

تموم استخوونام درد میکنن😥

میرم بیرون از تایپک یه وقت کرونایی نشم 😅

و چه زود دیر میشود و چه دیر میفهمیم و چه بد تنگ میشود دلی که تنگی براش جایی ندارد و چه چرت میگزرد زندگی که معنایی نداردو چه تلخ میشود تلخی که برایمان طمعی ندارد و چه بسیار اندک میشود در دنیایی که حرف حق ارزش ندارد ....# 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3938572/تورو-خدا-نفری-یدونه-فقط-واسه-کشورمون-مردممون-بچهای-طفل-معصوممون

گروه نارنجی بامدار خمار عزیز😍                               وزن اولیه (۷۷) وزن فعلی (۷۱۷۰۰)هدف اول (۶۵) هدف دوم( ۶۰ )😜   میخوام ی خانوم خوشگل و خوش اندام بشم اول واسه دل خودم دوم واسه همسر عزیزم و سوم ی مادر زیبا و جذاب واسه بچهام 😍 معلومه ک میتونم پ ن پ 😒اگر این کرونای خر نبود تا الان ب هدف ۶۰ کیلو رسیده بودم 🤕🤕                        اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘میشه دعا کنید خونه ی بابام فروش بره و مامانم ب ارزوش ک خونه ی نو و راحت داشتنه برسه لطفا 😔😘
از دیشب ساعت ۱۲ تا ۶ عصر امروز یه سره خوابیدم تموم استخوونام درد میکنن😥

پس زخم بستر گرفتی🤣🤣🤣🤣🤣

1665

چنان مردم از بعد دل کندنت ، که روح من از خیر این تن گذشت ... گلایه ندارم نرو گوش کن ، تو باید بدانی چه بر من گذشت ... تو باید بدانی چه بر من گذشت ، زمانی که دیدم کجا میروی ... تقاصت همین است عزیز دلم ، که بنشینی از کشتنم بشنوی ... خودم خواستم با تمام وجود ، با تویی که نبود ، عاشقانه بمانم ... من این عشق را با همین کوه غم ، روی دوش دلم ، تا ابد میکشانم ... چنان شاخه ی خشک روی درخت، میان زمین و هوا مانده ام ... برای تو که سال ها رفته ای ، چگونه بگویم چرا مانده ام ... چگونه بگویم چرا عاشقم ، مرا عشق راه فریبی شده ... چگونه تورا می پرستم هنوز ، عجب روزگار غریبی شده
1436
🤣🤣🤣 وای میخندم گلوم درد میگیره بدتر.. فک کنم دارم میمیرم

آب و نمک دریا غرغره کن. عسل بخور. اسفند دود کن