1711
1707

وااااا یه کم استراحت کن خوب میشی. بسکه هممون تو فکر کرونا بودیم آخر اومد. میگن از هر چی بترسی سرت میاد😬

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1713
وااااا یه کم استراحت کن خوب میشی. بسکه هممون تو فکر کرونا بودیم آخر اومد. میگن از هر چی بترسی سرت می ...

از دیشب ساعت ۱۲ تا ۶ عصر امروز یه سره خوابیدم

تموم استخوونام درد میکنن😥

میرم بیرون از تایپک یه وقت کرونایی نشم 😅

♥یه روز چشامو خوب که باز کردم دیدم هیشکی دور و برم نیس خوب که نگاه کردم خودمو زخمی و خونی و تو بد وضعیتی دیدم اون وقت بود که اشکام سرازیر شد دنبال یکی میگشتم که بگه من چم شده بعد دیدم هر کی داره داره زخمای خودشو میبنده بیشتر بستگانم بودن حتی بابا مامانم بعد دیدم تیکه های گوشتی که از بدن من کنده شدن رو اونا دارن پیوند میزنن به بدن خودشون تا بهتر شن اره هر کدوم از من یه چیزی کنده بودن دست کردم تو قلبم اونم جاش نبود بعد اون روز بود که دیدم من هیشکی رو نداشتم و ندارم زار زدم عر زدم حتی کسی برنگشت نگام کنه اره من هیشکی رو نداشتم وقتی که تو حال خودم نبودم مواظبم باشع تا تیکه تیکم نکنن از اون روز سنگ شد مریض شدم روانی شدم ولی سعی کردم از اون به بعد خودمو بسازم تنهایی ... اره این همون دنیایی لعنتی بود  که باید تنها متولد میشدی  و تنها مردی ، و من اینو دیر فهمیدم #

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3938572/تورو-خدا-نفری-یدونه-فقط-واسه-کشورمون-مردممون-بچهای-طفل-معصوممون

گروه نارنجی بامدار خمار عزیز😍                               وزن اولیه (۷۷) وزن فعلی (۷۱۷۰۰)هدف اول (۶۵) هدف دوم( ۶۰ )😜   میخوام ی خانوم خوشگل و خوش اندام بشم اول واسه دل خودم دوم واسه همسر عزیزم و سوم ی مادر زیبا و جذاب واسه بچهام 😍 معلومه ک میتونم پ ن پ 😒اگر این کرونای خر نبود تا الان ب هدف ۶۰ کیلو رسیده بودم 🤕🤕                        اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘میشه دعا کنید خونه ی بابام فروش بره و مامانم ب ارزوش ک خونه ی نو و راحت داشتنه برسه لطفا 😔😘
از دیشب ساعت ۱۲ تا ۶ عصر امروز یه سره خوابیدم تموم استخوونام درد میکنن😥

پس زخم بستر گرفتی🤣🤣🤣🤣🤣

1665

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
8
🤣🤣🤣 وای میخندم گلوم درد میگیره بدتر.. فک کنم دارم میمیرم

آب و نمک دریا غرغره کن. عسل بخور. اسفند دود کن