2726
عنوان

دلم شکست از شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 62 پست
این وابستگی نیس وقتی مردیو دوس داری دلت میخواد به چشم اون مرد زیبا ترین باشی  موفقیت تعریفش چی ...

میگه هرچی بیشتر بی محلی کنی موفق تری 🤣🤣🤣

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
وقتی شوهره این خانوم همش داره نق میزنه و ایراد میگیره چ نصیحتی باید ب این خانوم بکنید؟ باید بهش بگین ...

هر زنی نیاز داره شوهرش ازش تعریف کنه  خلقتمون اینطوریه 

خب نق میزنه نارضایتیشو بیان کنه  باید براش توضیح بده همه خانما تو  دوران بارداریشون   یه تغییراتی  دارن  بعد یه مدتی درست میشه توضیح بده براش که کمکش کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر زنی نیاز داره شوهرش ازش تعریف کنه  خلقتمون اینطوریه  خب نق میزنه نارضایتیشو بیان کنه & ...

والا من یکی ک اصلااااا نیازی ب تعریف شوهرم یا کس دیگه ای ندارم .

خودم انقدر ب خودم میرسم و ب فکر خودمم ک شوهرم لذت میبره.قبل بارداریم میدید ک چقد ب هیکل و همه چیزم اهمیت میدم.الانم ک باردارم طبیعیهههههه ک تپل شدم و هیچی نمیگه چون میدونه خودم انقدر ب فکر خودم هستم ک بعد زایمان ب قبل برگردم.

با قسمت اخر حرفت ب شدت و کاملا موافقم .باید همسرش رو توجیه کنه ک اینطوری نمیمونه و درست میشه .. شاید واقعا نمیدونه

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
من کسیو میشناسم ک ب شوهرش گفت ب فلان خانوم محل نده گرم نگیر .شوهرشم گفت دوس دارم و از فردا با تموم ز ...

خب اون دیگه خیلی باشعور بوده!

منم نگفتم اینو مستقیم بگه تو لفافه طبق شناختی که از شخصیت همسرش داره ناراحتیشو نشون بده نه که غصه بخوره.

وقتی میگی مگه مونده ی محبت شوهرتی غرور داشته باس تعریف نکردنش برات مهم نباشه زن موفق حرف شوهرش براش مهم نیست یعنی بی محلی کردن بهم.

بنظرم شما راهنمایی نکنی خیییییلی بهتره

شاید ایشون تذکر ب شوهرشون بدن شوهرشون تکرارنکنه ولی گاهی اوقات بعضی تیپهای شخصیتی جوری آن لج میکنن و ...

خب اینجا هر کسی تجربشو میگه استارتر باید  با شناختی که از همسرشون دارن پیش برن خودش باید ببینه اگه ادم لجبازیه بگه لج میکنه  به روش نیاره که با خانما گرم‌نگیر ه 

خب اینجا هر کسی تجربشو میگه استارتر باید  با شناختی که از همسرشون دارن پیش برن خودش باید ببینه ...

ببین عزیزم 

همسرمن خیلی مواظب رفتارش با خانوما هست 

و من میدونم ادم کاملا معتقدی هست و چارچوب خودشو داره تو ارتباطات 

و مطمئنم اگه جایی هم با خانومی گرم گرفت من بهش تذکر بدم  نمیگع چشم عزیزم دیگه گرم نمیگیرم 😐 مطمئنم خیلی ناراحت میشه .و امکان داره زندگیم کلا نابودشه.

من میگم تو راهنمایی کردن دقت کنیم . شاید واقعا اسی این کارو بکنه و زندگیش نابود شه!

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
خب اون دیگه خیلی باشعور بوده! منم نگفتم اینو مستقیم بگه تو لفافه طبق شناختی که از شخصیت همسرش داره ...

من فقط از اسی میخام ک برای خودش زندگی کنه. رفتم تموم تاپیکاشو خوندم و دیدم هم دوران بارداری سختی رو گذرونده هم بعد زایمان‌ش سخت بوده . فقطم بخاطر اینکه حرف همسرش براش مهم بوده اونم ک فقط تاجایی ک تونسه نقد کرده خانومشو. 

وقتی همچی شوهری داره باید بهش چی گفت؟ باید بهش بگم برو تو روخدا بچسب ب شوهرت هر شب ازش بخاه ک ازت تعریف کنه؟

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
شاید ایشون تذکر ب شوهرشون بدن شوهرشون تکرارنکنه ولی گاهی اوقات بعضی تیپهای شخصیتی جوری آن لج میکنن و ...

افرین ! 

حتی اگ واقعا مردی دراین حد بیمار باشه ک ب خانوما نگاه کنه و گرم بگیره نباید مستقیم بهش گفت

باید کم کم روش کار کرد .جلوش مثلا بگی خدا روشکر تو چشم و دل پاکی فلانی ک انقد هیزه ک نمیشه در حضورش حرف زد.

خداروشکر ک تو فقط ب من اهمیت میدی و نگاهت همه جا رو منه .من چقد خوشبختم  و ....

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
من فقط از اسی میخام ک برای خودش زندگی کنه. رفتم تموم تاپیکاشو خوندم و دیدم هم دوران بارداری سختی رو ...

میتونی بگی طبق تاپیکهای قبلیت و چیزاییکه از همسرتون گفتین یه مدت اینجوری رفتارکنید 

نه بگی شماها خوبین مثل گداها میچسبین به شوهر همه شوهرا فلانن و عاشق زنای مثل شمان. شماازکجا میدونید که ماها آویزونیم که این مدلی با همه صحبت میکنید

دیگه م ریپلای نکنید لطفا

میتونی بگی طبق تاپیکهای قبلیت و چیزاییکه از همسرتون گفتین یه مدت اینجوری رفتارکنید  نه بگی شما ...

من فقط ب شما گفتم اینجوری راهنمایی نکنید .

خودت کشش دادی

تمام😒

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2706