2733
2734
عنوان

دوستای گلم لطفا از عمق دل های پاکتون برای شفای پدرم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 14253 بازدید | 265 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالا ب خیر وخوشی پدر عزیزتون مرخص بشن  بسپارید دست خدا .خدا خودش یاری رسونه  سرنماز ب ...

دوست عزیز پدرم یکساعت قبل پرکشید،اگر میشه با اسم من تاپیک بزنید دوستانی که نگرانن مطلع بشن

2728
یتیم شدم،پدرم مرحوم‌شدن

ای وای من 

خیلی ناراحت شدم بااینکه نمبشناسمتون 

خداصبربدهروحش شاد

بندگان خداالکی فوت میکنن ادم میمونه چی بگه 

عزیزحتماپیگیری کن براتست خودت ودخترت 

وخدایی که بشدت کافیست
دوست عزیز پدرم یکساعت قبل پرکشید،اگر میشه با اسم من تاپیک بزنید دوستانی که نگرانن مطلع بشن

خدا رحمتشون کنه ، 

واسشون فاتحه بخونیم دوستان و بفرستیم به روح ایشون

امکان ندارد به طور همزمان افکار خوب و احساسات بد داشته باشید . 

روحشون قرین رحمت

خدا صبربده  بهتون

خیلی ناراحت شدم

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2738

عزیزم ببخشید میپرسم اولا که انشالله خداخودش بحق امام حسین شفاش بده بعدشم میخواستم بپرسم پدرتون بیماری زمینه ای داشتن_میخوام ببینم دولت راست میگه یانه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
عاقبت به خیر میشی اگه امتحانی که پیش رو داری رو مواظب باشی خدا کمکت کنه

میشه راجب منم بگین

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

اخی عزیزدلم خدابهتون صبر بده

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

خداصبرت بده الهی همنشین حضرت زهرا باشند

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
2706