2410
2553
عنوان

شوهر و بچه داری

225 بازدید | 26 پست

با شوهری که کمک حال آدم نیست باید چکار کرد

دوتا بچه کوچک دارم.یکی دو ساله یکی هم یه ماهه.

گاهی هر دو بچه همزمان نیاز ب من دارن.مثلا یکی جیش داره،یکی شیر میخواد و گریه میکنه.

شوهرم کمک نمیکنه یا به سختی کمک می‌کنه.

یا مثلاً بچه دوساله میگه آب میخوام،میگه برو ب مامان بگو

اذیتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بهش محل نده حداقل خودش از خونه بزنه ب چاک ی نفر کمتر زندگی بهتر🤣🤣🤣

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2714

باهاش حرف بزن,بهش بفهمون که به محبتش تو خونه نیاز داری

همسر منم زیاد کمک حال نیس,ولی گاهی انقد ازش گلایه میکنم براش,ناراحتیم رو میگم که خودش بدون گفتن من بلند میشه.

من شدید درد لگن دارم,قبل بارداری هم کمردرد و سیاتیک داشتم الان بخاطر بارداری بدتر شده,گاهی بخاطر کارای خونه انقد اذیت میشم که میبینم کمکم نمیکنه,میشینم گریه میکنم از دستش😅😅😅😅 اونم دلش میسوزه و میگه باشه من کاراتو میکنم گریه نکن😅😅😅😅

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
نه بابا تنبل تر از این حرفاس توی اینکارا

نه چون مطمئنه شما انجام میدی خودش به اون راه میزنه 

من یه وقتایی شبا حال نداشته باشم بلند شم شوهرم بیدار میشه میاره پسرمو اوایل چند بار میگفتم محل نمیکرد دو سه بار نرفتم  دید بچه انقدر گریه میکنه الان دیگه میدونه بگم نمیرم‌نمیرم واقعا خودش بیدار میشه 

باهاش حرف بزن,بهش بفهمون که به محبتش تو خونه نیاز داری همسر منم زیاد کمک حال نیس,ولی گاهی انقد ازش ...

سرش شلوغه خدایی

ولی آخه تو خونه هم تا یه حدی خوبه لااقل دست آدمو بگیرن

نمیخاد همه کار بکنن

بخدا توی خونه کلی کار هست.از صبح تا شب دنبال بچه هام.اولی رو هم دارم از پوشک میگیرم پدرم دراومده

نه چون مطمئنه شما انجام میدی خودش به اون راه میزنه  من یه وقتایی شبا حال نداشته باشم بلند شم ش ...

دیگه امشب واقعا کار دوتا بچه یه جا خیلی بهم پیچیده بود صدام دراومد داد زدم بلند شد.هی می‌گفت نمیتونم!

خخخخ غر میزنه مثلاً لباسم اتو نیس جورابمو نشستی و اینا

جدا از شوخی ی وقتا ک حرصت گرفت خودتو افسرده و ناراحت نشون بده یا بگو دستم درد میکنه پام درد میکنه ناله کن البته بعدش ب کاریو چیزی دست نزن ک باور کنه.چون بعدش پامیشی کاراتو خودت انجام میدی اینام سوء استفاده میکنن

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2706