2726
عنوان

عاشقانه هایم را لابه لای موهات جا گذاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 141 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هشتاد درصدشو منم دوس دارم که فک کنم تو خواهر گمشدمی🤔

خواهران غریب😁😂

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
خیلی خوب میشد شمارتو یا تل تو داشتم باهم بیشتر آشنا میشدیم بنظرم این حد از شباهت عجیبه من پدرمادرمم ...

اوف آره من همیشه در مورد سلیقه ی فیلمی یا موسیقیایی با بقیه در حال بحثم🙄 البته یکی دوتا دوست دارم که شبیه خودمن  

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
2728
خوشحالت خدا دوستاتو حفظ کنه 

یکیش از دوستای دبیرستانم بود یکیش دانشگاه

از جفتشونم دورم متاسفانه😔

قبلنا با یه دخترخانمی مثل شما نتی آشنا شدم خیلی حرف مشترک باهم داشتیم. ولی یهو ارتباطمون قطع شد

هنوزم گاهی یادش میفتم آدم جالبی بود

ماهجان خانوم سلام مرسی که صدام کردی پارتی که گذاشته بودی رو هم خوندم خیلی با شوق و ذوق و با حوصله اومدم ولی من پارتی که میذاری خیلی کمن تا ادم میاد به خونه تموم میشه یه جورایی تو ذوق آدم میخوره و یه چیز دیگه هم که هست اینقدر فاصله بین شونه که برگشتم پارت قبلی رو خوندم بعد اومدم این خوندم

ماهجان خانوم سلام مرسی که صدام کردی پارتی که گذاشته بودی رو هم خوندم خیلی با شوق و ذوق و با حوصله او ...

سلام مرسی از نظرت 

چشم سعی میکنم پارتارو طولانی تر بذارم

قشنگه،بزار بقیشو... من خودم رمان های خارجی رو خیلی دوست دارم

مرسی عزیزم

2706