2726
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383756 بازدید | 1134 پست
نی نی پانی :

آتلیه خوب مدرن توی شیخ بهایی و پدیده توی چهار راه نقاشی ولی البته خیلی گرون میگیرن که زیاد هم نمی ارزه

آتلیه پدیده هم اول شریف واقفی سر چهار راه نقاشی است

آتلیه مدرن هم خیابان شیخ بهایی است چند روز قبلش ازتون میخواد با لباسهای اسپرت عکس بگیرین که عکسهای اسپرتش خیلی عالیه من خیلی دوست داشتم ولی البته گرون میگیره فیلم برداری و عکاسی با هم حدود 5 میلیون در میاد بعد از چهار راه قصر است تلفنشو ندارم

رستوران آتایار توی سپاهان شهر برای من خوب بود غذاشون رو دوست داشتم ولی شهرزاد بهترینه از نظر کیفیت غذا

تالار کاخ سپید و خورشید خیلی خوبه تالارهای بزرگتر هم اطراف نجف آباد هست

آرایشگاه اوینا توی شمس آبادی هم خیلی خوبه من کارش رو دوست دارم ولی یک کمی چشمها رو غلیظ آرایش میکنه شماره موبایلش : 09131683060
در مورد آرایشگاه اوینا بگم هم من و هم چند تا از دوستهام عروسش بودن کارش خوبه عروسهاش تغییر زیادی می کنن و تا حدی هم غلیظ درست میکنه می تونی بری آلبومهاشو ببینی ولی من کلا کارش رو دوست دارم یک بدی هم داره اینکه تو یک روز تا سه عروس هم درست می کنه البته واقعا کم نمی گذاره روزی که من عروسش بودم یکی دیگه هم عروسش بود هر دو رو خیلی قشنگ درست کرد
و کارش هم فقط عروس و نامزدیه حتی شینیون هم نمی کنه ولی به نظر من هر جایی رو انتخاب می کنی برو آلبومش رو ببین و کارشونو مقایسه کن بعد انتخاب کن به حرف من یا یکی دیگه بسنده نکن
الما هم عروساشو دیدم خوشگل ولی ملایم درست می کنه

ترنم جون در مورد بداخلاقی آرایشگاه ترنه راست میگی من خواهرم رو پیشش فرستادم باهاشون بد برخورد کرده بود بهم گفت این کی بود دیگه؟! در مورد ابرو برداشتنش هم من خودم چون مدل کوتاه دوست دارم پیشش میرم
ولی کوتاهی مو را دوست نداشتم اصلا مثل اون آرایشگری که همیشه پیشش میرفتم و 6000 تومان میدادم نبود خیلی ساده کوتاه کرد می تونم بگم فقط مرتبشون کرد!
یک عروس رو هم برای نامزدی اش آورده بودن اونجا دیدم خیلی ساده درستش کرده بودن آلبوم عکس عروس و دامادش رو هم دیدم چیز خاصی نبود خیلی ساده درستشون کرده بود
یک آرایشگاه افتضاح دیگه هم آرایشگاه سکه توی دقیقی است به معنای واقعی افتضاحه !!!!!!!! موهامو رنگ کرد به جای اینکه قهوه ای روشن در بیاره کارش رو خراب کرد گفت درستش میکنم نگران نباش الان برات پلاتینه میزنم آخر دست با کلی سوخت موهام و ریزش شدید رنگ موهام نارنجی هویجی شد همه بهم خنیدن و گفتن حنا گذاشتی اینقدر نارنجیه که الان که 2-3 بار بعدش رنگ کردم وقتی رنگهاش میره دوباره نارنجی میشه !! رنگ موهاش هم معلوم نبود چینی یا ایرانی از افتضاح ترین رنگ موها استفاده کرد و پول یک آرایشگر حسابی رو ازم گرفت !!!!!!!!!
در یک کلام افتضاحههههههههههههههه
الیزا هم توی دروازه شیراز اگه دوست دارین شاگردش ابروهاتونو برداره و پول آرایشگر رو بگیره میتوانید پیشش برید تازه همش هم در حال غیبت کردن یا پشت سر همکارهاشه یا پشت سر مشتریها!

تلیه خوب مدرن توی شیخ بهایی و پدیده توی چهار راه نقاشی ولی البته خیلی گرون میگیرن که زیاد هم نمی ارزه
رستوران آتایار توی سپاهان شهر برای من خوب بود غذاشون رو دوست داشتم ولی شهرزاد بهترینه از نظر کیفیت غذا
تالار کاخ سپید و خورشید خیلی خوبه تالارهای بزرگتر هم اطراف نجف آباد هست
آرایشگاه اوینا توی شمس آبادی هم خیلی خوبه من کارش رو دوست دارم ولی یک کمی چشمها رو غلیظ آرایش میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهدیه(مامان ویانا)

رستوران اکوامارین که سپید گفت خوبه
اما چون اکواریوم داره بوی بد و ماهی اینا میاد موقع غذا خوردن

غذای ایمانو موافقم تو شریعتی که عالیه
چیز کیک هم داره برا دسر

غیر از گل سنگ
میخک نقره ای تو خیابون اتش هم گلای شیکی داره (نونوش هم با این موضوع موافق بوده آدرسش هم خ آتش)

2728
flowery_o

من رستوران اکوا را هم محیطش را می پسندم هم طعم غذاش هم قیمتش
بولینگ صفه هم عالیه به نظرم روحیه خوبی به ادم می ده مخصوصا برا ما خانمها که تفریح نداریم
کارتینگ خیلی گرونه من که نرفتم ولی از اون گذشته از ماشین سواری زیاد خوشم نمی یاد
پارمیدا:

بهترین ساندویچی، آرابو در خیابان کلیسا (جلفا) . وووووووووووووئیئیئی دهنم آب اوفتاد. بهترین کافی شاپ آنی، همونجا بازم... اصلاً کلاً من عاشق نظر و خورشید و جلفا هستم.
یه رستوران هم بالای مسجد شیخ لطف الّه هست. اون هم عالی.
بهترین ادویه هم تو بازار میدون نقش جهان، حاج آقا فلفلیان، حرف نداره!
دلشاد

در مورد اموزشگاه کامپیوتر من شنیدم متاکو خوبه ولی خودم تجربه نکردم...بستگی داره چه کلاسی مد نظرت هست...آموزش های IT آموزش های برق و الکترونیک و آموزش های مدیریت و بازرگانی ...داره
این سایت متاکو http://www.metacomplex.com/

برای حراجی ها هم یکی از دوستان این ادرس رو گذاشته بود
http://www.harajer.com/?cat=3
شادی

دسر ,حلوا , شیرینی , کیک و اردور
کیفیتی بی نظیر و به یاد ماندنی با تزییناتی خاص و تنوعی کم نظیر
کلکسیونی از تزیینات اختصاصی جشنهای تولد کودکان ، لباس تولد ، کارت های دعوت و تشکر و کلاه و تاج و ...

موسسه آشنا
تلفن تماس : 09378084447
افروز

آتلیه عکس خوب کجاها هست؟ من برای نامزدیم پیش خورشید برای عروسیم پیش سایه‌ها برای عکس اسپرت‌هام پیش الماس کار همش خوب بود، نمی‌گم عالی بود ولی خوب بود. راستی ریحان، مسیح و دریا و آداک هم کاراشونو دیدم دوست داشتم
چه آرایشگاهی عروس را خوشگل درست می کنه؟ من سحر ترکان پیشنهاد می‌دم. واقعا کارش عالیه- بعد از اون دهخدا(آرایشش خوبه ولی موهاش نه)- المل و خواحوی و نادره هم در یک سطح هستند
آرایشگاه خوب واسه کوتاهی مو و ابرو میخام؟ من برای کوتاهی پیش سدیک می رم البته یه کم گرون میگیره 25 تومن برای ابرو هم پیش ناتالی اونم یه کم گرون می‌گیره ولی کارش فوق العاده است

ناتالی: 6278843
بهترین آشپز یا رستوران؟ بهترین رستوران به نظر من خوان گستر، هتل عباسی هست. اگه کترینگ هم می‌خواین یعنی برای عروسی و اینا اسفندیاری و دادا کارشون خوبه
@ مامان آترا: من تا اون موقع که اصفهان بودم فقط از اسپرت کیش مجتمع بلوار خرید می‌کردم. البته فکر کنم نظر هم بگردی چیز خوب گیرت بیاد.(برای مانتو)

آتلیه سایه‌ها طبقه سوم اون پاساژه که تقاطع نظر و توحیده- آداک توی توحیده- ریحان هم اول شیخ صدوق جنوبی نزدیکای مبل اعظم-
آرایشگاه خواجوی تو ملاصدرا- نادره و دهخدا(کوچه بوزرجمهر بن بست اول سمت چپ) توی مشتاق- ترکان توی هزارجریب بغل گل سنگ- سدیک هم تو خواجه پطرس
نی نی پانی

شیوا جون دکتر گیتا فقیهی خیلی دکتر خوبیه خیلی با حوصله جواب میده و برای مریضهاش زیاد وقت میگذاره اگه ازش سوال کنی سرسری جواب نمیده منشی هاشم خوبن یک بار یکی از منشی هاش با مریضها بد برخورد کرد دفعه بعد دیدم عوضش کرده بود ولی بدیش اینه که هر دفعه میری برای دفعه بعد وقت میده برات که به نظرم زیادی کشش میده ولی در کل خوبه
دکتر جمالی سر دروازه شیراز هم خوبه

نقره فروشی های مجتمع کوثر خیلی خوبه
افروز

من برای ابرو 3 بار پیش ناتالی رفتم. واقعا کارش عالی بود. دفعه اول بهمن پارسال رفتم برای نامزدیم 15 تومن گرفت، برای عید هم 15 تومن برای عروسیم که مهر امسال بود 20 تومن گرفت. ولی فکر کنم کلا کمتر می‌گیره البته ابروهامو رنگ هم می‌کنم.
خوبیش اینه که آدم معطل نمیشه، عدشم من اصلا نمی‌خواستم توی عروسیم آرایشگره مجبور باشه ابرومو تیغ بزنه، و همینجورم شد. اگه پولش براتون مسئله‌ای نباشه به نظرم می‌ارزه
2706