2410
2553

سلام دوستان وقت بخیر من تازه سونو چهار بعدی دادم بهم گفت کلیه چپ مجاری ادراریش تنگ ۷میل بنظرتون خطرناک واسه بچه ام حالم خیلی بده نگرانم کسی بود بچه اش یا اطرافیانش این مشکل داشته باشن و در بارداری حل شده باشه یا اگه نوزاد عمل شده چندماهگی عمل شده و خوب شده؟؟؟

اگه تنگی مجاری داره...و دکتر گفته عمل کن ..عمل کن‌...من پسرم ۸ ماهش بود عمل کرد...

دنیانیومده هنوزفک کنم

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دنیانیومده هنوزفک کنم

اوخ اره قشنگ نخوندم..سونو رو ندیدم😁😁

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2720
2714
نه چهار بعدی گفته که مجاری ادرارش تنگه ...کسی میشناسین که خوب شده باشه توی بارداری یا بعد تولد؟؟؟

چند تا همین نی نی سایت دیدم گفتن بعد بدنیا اومدن عمل کردن خوبه خوب شدن 

استرس نداشته باش برات بده

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻
میترسم بچه ام کلیه اش از کار بیفته😭

نه بابا دیوونه مگه همینجوریه 

انقد جنین ها تا الان مشکل داشتن مال نی نی تو که چیزی نیس 

شکاف کام و لب و ...

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻
2706