2733
2734
عنوان

لاغری با کالری شماری و ورزش

| مشاهده متن کامل بحث + 32076 بازدید | 5553 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی قدت چنده وزن اولیت چندبودش ؟؟؟چقد وقت کم کردی ممنونم🙏

قدم ۱۶۸،وزن اولیه ۷۸، از ۱ بهمن شروع کردم، هم کالری شماری میکنم هم ورزش

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2728
بچه ها خودمو وزن کردم شدم ۷۵کیلو😍😍😍به هدفم دومم رسیدم...انشالله میریم واسه هدف سومم که ۷۰کیلو بای ...

مریم جون منم از ۹۷/۵۰۰ شدم 96/200 

اخه پرسیدی ازم گفتم بهت بگم 😘

💫🧡وزن شروع 👈(119 ) 
الان حالش چطوره دیگه بالا نیاورد؟ مواظبش باش آب بدنش کم نشه بالا میاره

سلام عزیزم چرا بالا آورد اونقدر غذا دلش نمیخواد بخوره و میدی حالش بد میشه بالا میاره دیشب تب هم داشت فکر کنم دندون در میاره یا هم که ترسیده مریض شده نمیدونم والا😞

قدم ۱۶۸،وزن اولیه ۷۸، از ۱ بهمن شروع کردم، هم کالری شماری میکنم هم ورزش

وای عزیزم چند کیلو از من بیشتر بودی و رژیمم با هم شروع کردیم...خیلی خوب وزن کم کردی واقعا ۶کیلو از من جلوتری..😲😲

2738
من تو این 12 روز 6 کیلو کم کردم صب ی لیوان قهوه بخورین انرژیتونو میبره بالا و اشتهاتونو میکشه بعدا ...

جداا ۶کیلو توی ۱۲ روز کم کرددی بااین برنامه ک گفتی؟

ورزشم داشتین؟؟چی بوده؟؟وچقدر؟؟

اونایی که بالای هشتاد کیلوان وزنشون رو ضربدر سی منهای نهصد کنن و اون میشه کالری روزانشون  بالا ...

تو لاغر کردی؟؟

من 168 قدمه وزنمم 62...63 

می خوام بشم 55 

هیکلم پره ها 

اصلن شکم ندارم ولی دلم می خواد لاغر شم

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝
تو لاغر کردی؟؟ من 168 قدمه وزنمم 62...63  می خوام بشم 55  هیکلم پره ها  اصلن شکم ...

سلام گلم بله لاغر کردم قد من 165 منم شکم ندارم بالاتنه لاغر پایین تنه ام چاقه لاغر هم کردم اونقدر تغییر نکرده😭

سلام گلم بله لاغر کردم قد من 165 منم شکم ندارم بالاتنه لاغر پایین تنه ام چاقه لاغر هم کردم اونقدر تغ ...

من کمرم نسبت به پایین تنه و بالا تنم لاغر تره 

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝
سلام گلم بله لاغر کردم قد من 165 منم شکم ندارم بالاتنه لاغر پایین تنه ام چاقه لاغر هم کردم اونقدر تغ ...

😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙

😍😍😍😍 منم کمر باریکم😂  عزیزم تو رونات پره؟

اره هم رونام هم سینه هام😂😂😂😂

2706