2726
عنوان

لاغری با کالری شماری و ورزش

| مشاهده متن کامل بحث + 32053 بازدید | 5553 پست
سلام عزیزم خوبه ولی من میترسم باز خدایا این چی بود سرمن اومد😭

اگه تا الان خوبه چیزی نمیشه

ولی عکس مینداختی خیالت راحت بود

نمیخوام نگرانت کنما ولی ضربه هایی که به سر میخوره شاید بعدا مشکل ایجاد کنه، من دوسال پیش یه تیکه چوب سنگین افتاد رو سرم یکم سرم گیج رفتو بیحال شدم رفتم دکتر گفت چیزی نیس عکس نمیخواد ننداختم ولی الان تو بدنم هرچی میشه میگم شاید اثر اون ضربه س😕

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تا الان خوبه چیزی نمیشه ولی عکس مینداختی خیالت راحت بود نمیخوام نگرانت کنما ولی ضربه هایی که ب ...

عکس انداختیم گفتن چیزی نیست ولی باز خونه بالا آورد فکر کنم نباید دوباره شیر میدادم چون تو بیمارستان داده بودم

2728
آخه گفت بالا آورد باز بیارین آخه یعنی چی تاکی من ببرم دکتر

سلام عزیز دلم خدا بد نده...عشق خالش حالش چطوره خوبه؟؟؟؟الهی من دورش بگردم کجا خورد زمین مگه تو کجا بودی؟؟؟😐😐😐عزیزم بچه داره شرو شور میشه بیشتر مواظبش باش گلم...حواست بهش باشه...

شرمنده بچه ها من تو این یکی دوروزه اومدم باغمون نت زیاد اینجا خوب نیست...و غذاهامم مانکن وارد نکردم که کالریشو به دست بیارم ولی میدونم خیلی کم خوردم...انشالله پام برسه خونه منم وزنمو اعلام میکنم...میبینم که ماشااله همگی خوب کم کردین...آفرین به همتون امیدوارم همیشه همینطور موفق باشین...😘😘😘😘😘بووووس به کله هاتون😂😂😂

سلام عزیز دلم خدا بد نده...عشق خالش حالش چطوره خوبه؟؟؟؟الهی من دورش بگردم کجا خورد زمین مگه تو کجا ب ...

خوبه عزیزم رفتم ترسشو زدم خیلی ترسیده بود الان خوبه خدا کنه دیگه بالا نیاره چند لحظه رفتم اون اتاق تنها بود که افتاد😢

2706