2733
2734

گرایش مدیریت آموزشی بهتره یا آموزش ابتدایی و پیش دبستان؟ کسایی ک میدونن توضیح کوچولو بدن

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

درود؛ 

اگر به تدریس در ابتدایی علاقه دارید آموزش ابتدایی بهتره، ولی برای پست های مدیریتی و حتی انتقال به ادارات آموزش پرورش مدیریت آموزشی بهتره 

مونده به علاقه شما، اما زمینه پیشرفت تو مدیریت آموزشی بیشتره هرچند دانشجو زیاد برمیداره 

موفق باشید🍃

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیاین😢😢😢

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3936169/کیا-از-نوشتن-سوره-ی-احزاب-برای-ازدواج-حاجت-گرفتن

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2728
درود؛  اگر به تدریس در ابتدایی علاقه دارید آموزش ابتدایی بهتره، ولی برای پست های مدیریتی و حتی ...

من درس دادنو دوس ندارم و سرو کله زدن با بچها دوس دارم تو کادر آموزشی باشم پیشنهادتون چیه؟ ولی نمیدونم اگر مدیریت آموزشی و انتخاب کنم تو چ زمینهایی میتونم کار و فعالیت کنم

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!
من الان دانشجوی ترم ۶ فرهنگیانم رشته ی علوم تربیتی . منظورتون رو متوجه نشدم؟ 

رشته ی علوم تربیتی ۲ تا گرایش داره مدیریت آموزشی و آموزش ابتدایی و پیش دبستان میخوام ببینم کدوم بهتره؟

2738
هیچکدوم 

چرا

من درس دادنو دوس ندارم و سرو کله زدن با بچها دوس دارم تو کادر آموزشی باشم پیشنهادتون چیه؟ ولی نمیدون ...

پس آموزش ابتدایی رو ادامه ندید، مدیریت یا تکنولوژی آموزشی یا روانشناسی تربیتی برای شما بهتره 

اگر موقعیت شغلی جدا از فرهنگیان بخواید تکنولوژی خوبه، اگر همون آموزش پرورش و پست های مدیریتی و ادارات مدیریت آموزشی خوبه، اگر به روانشناسی علاقه داشته باشین تربیتی 

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

[QUOTE=124947163]رشته ی علوم تربیتی ۲ تا گرایش داره مدیریت آموزشی و آموزش ابتدایی و پیش دبستان میخوام ببینم کدوم بهتر ...[/QUOT 

بنظرم مدیریت آموزشی بهتره 

بازم مونده به علاقه ی خودت 

دخترم زندگیمه...😍👨‍👩‍👧
منم خودم گرایش آموزش ابتدایی رو دوست دارم ،البته قصد دارم به محض تموم شدنه کارشناسی آزمون استخدامی ب ...

منم ترم ۴رم😁😁 آزمون استخدامی و هرسال میتونی بدی؟

پس آموزش ابتدایی رو ادامه ندید، مدیریت یا تکنولوژی آموزشی یا روانشناسی تربیتی برای شما بهتره  ...

اها ممنونم🙏

2706