2410
2553
عنوان

باردارایی که تو 3 ماه آخر هستین ی لحظه میآید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 79 پست
دکترم فوق تخصص پریناتولوژیه ، بارداریهای پرخطر، گفت زیاد کم نیست ولی من نگران شدم، با اینکه نگفته تا ...

ماهک جون خوبی پسری خوبه ان شاءالله دوهفته دیگم بدنیا میادمن دوستم مثل شما بودباخوردن اب ۱۰خورده ای شد و۳۸هفته سزارین کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهک جون خوبی پسری خوبه ان شاءالله دوهفته دیگم بدنیا میادمن دوستم مثل شما بودباخوردن اب ۱۰خورده ای ش ...

ممنونم، فقط با مایعات جبران شد؟

خدایا شکرت....❤❤
2456
اره مایعات استفاده میکرد یه چندباریم سرم وصل کرد

آخه دکتر من گفت نیازی نیست ،همین که مایعات استفاده کنم و به پهلوی چپ بخوابم کافیه

گفت ۹کم نیست نگران نباش کمتر از این نمیشه

انشاءالله هفته ی بعد میرم که بازم چک کنه مایعشو

برام دعا کنید لطفا

خدایا شکرت....❤❤
مال منم 8 اردیبهشته سزارین ولی حس میکنم زودتر دنیا میاد مثلا 36 یا 37 هفته ان قد که ماشاالله وول میخ ...

سلام گلم خوبی؟ زایمان کردی؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
مال منم 8 اردیبهشته سزارین ولی حس میکنم زودتر دنیا میاد مثلا 36 یا 37 هفته ان قد که ماشاالله وول میخ ...

سلام خوبی؟ زایمان کردی دیگه فراموشمون کردی

2714
سلام خوبی؟ زایمان کردی دیگه فراموشمون کردی

سلام عزیزم ممنون خوبم

تو خوبی؟محمدرضا جان خوبه؟

آره عزیزم ۴ اردیبهشت سزارین شدم

نه گلم این چه حرفیه فراموش نکردم، مشغول امیرعباسم

هنوز شبا درست حسابی نمیخوابه 

خدایا شکرت....❤❤
سلام عزیزم ممنون خوبم تو خوبی؟محمدرضا جان خوبه؟ آره عزیزم ۴ اردیبهشت سزارین شدم نه گلم این چه حرف ...

سلام خانومی ممنونم سلامت باشی امیرعباس جون خوبه؟ چند کیلو دنیااومد بالاخره؟ همش نگرانش بودی 

تبریک هم میگم قدمش مبارک

سلام خانومی ممنونم سلامت باشی امیرعباس جون خوبه؟ چند کیلو دنیااومد بالاخره؟ همش نگرانش بودی  ت ...

سلام عزیزم، ممنونم اونم خوبه، ۳ کیلو بود عزیزم

آره خیلی استرس داشتم و نگران بودم، خداروشکر بسلامت بدنیا اومد

پسر تو چطوره عزیزم؟

چند کیلو شده؟

خدایا شکرت....❤❤
سلام عزیزم، ممنونم اونم خوبه، ۳ کیلو بود عزیزم آره خیلی استرس داشتم و نگران بودم، خداروشکر بسلامت ب ...

خداروشکر عزیزم 😘ممنون زنده باشی 

۶کیلو

شما برا ختنه بردینش؟  

سلام عزیزم، ممنونم اونم خوبه، ۳ کیلو بود عزیزم آره خیلی استرس داشتم و نگران بودم، خداروشکر بسلامت ب ...

محمدرضا یه ماه بزرگتره از امیرعباس 🤩

2706