2733
2739

مترو خور نیست یابامتروبیا میدان ازادی بی ارتی خاوران سوار شو ایستگاه فرهنگسراپیاده شو 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

وای رفتی تورو خدابرای منم دعا کن.من دوبار رفتم.من از شماره 2 میرفتم.اژانس میگرفتم خیلی خوب بود

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میری زیارت برامون دعا کن یه قیمتم از لباسا بگیر ببین چطوره ممکنه بخوام برا خرید عید بیام اونجا🙏🏻

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2728

از آزادی باید اتوبوس خاوران سوار شی بعد باید ایستگاه 🙄اونجا که نمایندگی سایپا هست پیاده شی🙄

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2738
خب چه جوری برم با مترو 

مترو نداره. من فقط یه راه بلدم. بری پایانه ازادی. سوار اتوبوسای آزادی مهدیه یا آزادی کاشانی بشی یا هر چیزی که ببرتت یافت اباد. سر یافت اباد پیاده بشی. نیم ساعت پیاده روی کنی تا ایرانیان.. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ