2726
عنوان

شوهراتون اینستاگرام دارند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 43 پست

ازت خوشمم نمی یومد حسی خوبی ب تو و امثال تو نداشتم ....ولی وقتی رفتی و فهمیدم چکار کردی برامون برای خودم متاسف شدم ک اونقدر کوچیکم ک بزرگی تو نفهمیدم....من و امثال منوببخشش ....شهادت مبارک سردار دل ها ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینستا نداره فقط بازی داره

تلگرامم من براش نصب کردم اصلا نمیدونه داره😂

خودم اینستا داشتم خیلی حجم میخورد پاکیدم

فقط تل و واتس آپ دارم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اره داره منم مدام تو اینستاش میچرخم😂

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

از وقتی رفیق شده بودیم حذف کرد و الان ک عقد هستیم و حدود چهارسال میگذره ولی دیگه نصب نکرد اخه همش دعوا میشه

و من هم فوق العاده حساس و حسود تشریف دارم

هیچکدوممون نداشته باشیم بهتره

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             

من و همسرم با هم یک صفحه داریم.

من هشت سال پیش اینستاگرام اکانت داشتم

بعد ازدواج هرچی به همسرم گفتم بیا اینستا

ایشون گفت نه حوصلش ندارم همون فیسبوک کافیه.

منم پیج خودم رو دوتایی کردم.

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.

داره همشم سرش توی گوشیشه نه دیگه برام مهم نیست چون تا بگم بدوبیراه میگه بعدشم آدمی نیستم سروسایل شخصی کسی برم به هیچ عنوان

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
2706