2410
2553

جریانش مفصله دیشب فکر کنم‌مشروب خورده و یخورده توهم زده بود و گیج بود و چرت و پرت میگفت و‌بو‌میداد 

توی تاپیک های قبلم گفتم چرا و چی شده ک ب لطف نی نی سایت نمی دونم چرا حذف شدن

ضمنا اومد خونه بدون شام و هیچی و پشتی و ملافه تو حال خوابید

حالا موندن چ جوری رفتار کنم 

قبلا ها ول میکردم میرفتم خونه بابام الان میگم اصلا ظهر ها تا چند روز ناهار درست نکنم حداقل فردا و پس فردا ن ناهار ن شام

نظر شماها چیه؟!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به نظرم کار مسخره ای یه غذا درست نکنی بهتر نیست بدون قهر با صحبت مشکلتونو حل کنید

دیشب داشتم باهاش حرف میزدم هی با چرت و پرت بهم جواب میداد خوشم نمیاد دیگه باهاش صحبت کنم

مطمئنی الکل خورده یا میخوره اگ خورده ک ذهنش اونجا فقط دنبال خواب بوده ولی عکس العمل ها متفاوته بعضی ها گریه میکنن بعضی ها مهربون بعضی هام ک خواب حالا اگر رفتارش فقط اونشب بوده صبر کن ببین فردا شبم همینکارو میکنه اگ کرد ک بدون از الکل خابش فقط هست ولی جداخابیدنش دلیل داره ک بنظرمن برو مشاوره ببین عزیزم اینجا هرکسی نظر خودشو میگه برای مسائل مهم زندگیت نیاز ب مشاور کاربلده باز هم هر طور صلاح میدونی ولی قهر نکن قهر .گریه .غرغر چیزایی ک براش طبیعی میشه اینارو نگه دار براروزی ک واقعا اثر گذار باشه اگر همیشه باشه اونم میگه این کارهمیشه زنمه پس بیخیال ی کانال تو تلگ هس بنام استاد جذب صنم رشیدی اگ بتونی پیدا کنی عالیه برات .وتجربه دارم ک اگ الکل همیشه مصرف میکنه اینا فرمایش الکله دست خودش نیس مگه ترک کنه

2714
مطمئنی الکل خورده یا میخوره اگ خورده ک ذهنش اونجا فقط دنبال خواب بوده ولی عکس العمل ها متفاوته بعضی ...

عزیزم اول خودم بهش گفتم بره بیرون اناق بخوابه جون دوست نداشتم کنارم رو تخت بخوابه 

بعدم همیشه کلا نمیخوره ولی حس کردم تو چهار سالی ک باهاشم حداکثر سه چهار باری مشروب خورده ک همونم واسه من زیاده جون از خط قرمزم رد شده 

ضمنا وقتی ایشون سیگار میکشه و‌من می دونم و کار همیشگیشه و قرار شده اگه بچه میخواهد باید ترک کنه جرا دیگه مشروبه میخوره

من بهش اصلا اعتماد ندارم ک بخواهم ازش بچه دار بشم

مطمئنی الکل خورده یا میخوره اگ خورده ک ذهنش اونجا فقط دنبال خواب بوده ولی عکس العمل ها متفاوته بعضی ...

بعد تو منظورت اینه اگه امشب مشروب خورده تا فردا شب ممکنه اثرش باقی بمونه؟!

هيج وقت در هيچ شرايطي خونت رو ول نكن برو هيچ وقت چون يكي ديگه جاي تو رو توو خونه ميگيره از من به تو نصيحت ! شوهرت رو راه نده يا بفرستش خونه مامانش اما خودت نرو بيرون . در ضمن اگر دفعه اولشه بشينين حرف بزنين نهار و شام و صبحانه رو ميتونه خونه باباش بخوره رستوران بخوره بايد سياست داشته باشي غذا چيزي نيست كه با درست نكردنش مرد رو بتوني رام كني

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"
هيج وقت در هيچ شرايطي خونت رو ول نكن برو هيچ وقت چون يكي ديگه جاي تو رو توو خونه ميگيره از من به تو ...

ن نمیرم از اینجا چون اینجا ک دو سه هفته هم هست اومدیم داخلش و تازه خریدیم چهار دونگش رو بابای من داده فقط دو دونکش رو اون داده

2706