1874
1955

تو تنهادلیل زندگی کار خوشبختیمی بدون تو میمیرم

اولین عشقم شوهرم💞آخرین عشقم پسرم💞خدایاواسم تاهمیشه حفظشون کن😍آمین....کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خرکیه‌‌...میشه واسه رسیدن ب هدفم ی صلوات بفرستین🥰🥰

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

نمیخواد غذا بپزی میریم بیرون😁😅

۹۹/۹/۱۰خواهم دیدمتون😅😁😆از بیکاری یه جاهایی از خونه رو داریم تمیز میکنیم که اصلا تو سند قید نشده بودخیر نبینی کرونا😂سال، 99هم نامگذاری شدسال دوری و دوستی😁آقا رئیس جمهور امروز گفت:از کرونا هم عبور میکنیم.اما نگفت افقی یا عمودی😃وقتی روحانی میگه نگران نباشیدیاد مامانم می افتم که دمپایی به دست میگفت:وایسا کاریت ندارم🤣از بس تو خونه نشستم به خاطر قرنطینه واز ترس کرونا تازه فهمیدم 10سال پیش اونی که گچ بری کرده برای خونمون یکی از گل های سقفو ناقص زده کرونا بگیری اوستا گچ کار😁ساعت 8صبح پاشدم پسرم با یه کاسه تخمه نشسته جلو تلوزیون میگه :با من حرف نزن سر کلاسم ؟!😀میگن تو ایران ویروس و اینقدر آزاد گذاشتن خود ویروس تو شک افتاده نکنه توطئه ای تو کاره😆ده روزه هرچی فال میگیرم میگه سفری در پیش داریوالا با این وضعیتی که داریم فکر کنم منظورش سفر آخرته😁کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀اوضاع مملکت داره به سمتی پیش میره که شب های جمعه اموات برای ما فاتحه میخوانند:شادی روح زنده هاالفاتحه...😂

به شوهرم گفتم اگه بهت چن میلیارد بدن منو ول میکنی توروخدا راس بگو میخوام تصور کنی

گفتش چن میلیارد ک سهله کل دنیارو هم بدن با یه تار موت عوض نمیکنم

ذوق مرگ شدم الان از تابوت براتون نوشتم😁😁😁

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
1984

غذات از مال خواهرم بهتر شده 

۹۹/۹/۱۰خواهم دیدمتون😅😁😆از بیکاری یه جاهایی از خونه رو داریم تمیز میکنیم که اصلا تو سند قید نشده بودخیر نبینی کرونا😂سال، 99هم نامگذاری شدسال دوری و دوستی😁آقا رئیس جمهور امروز گفت:از کرونا هم عبور میکنیم.اما نگفت افقی یا عمودی😃وقتی روحانی میگه نگران نباشیدیاد مامانم می افتم که دمپایی به دست میگفت:وایسا کاریت ندارم🤣از بس تو خونه نشستم به خاطر قرنطینه واز ترس کرونا تازه فهمیدم 10سال پیش اونی که گچ بری کرده برای خونمون یکی از گل های سقفو ناقص زده کرونا بگیری اوستا گچ کار😁ساعت 8صبح پاشدم پسرم با یه کاسه تخمه نشسته جلو تلوزیون میگه :با من حرف نزن سر کلاسم ؟!😀میگن تو ایران ویروس و اینقدر آزاد گذاشتن خود ویروس تو شک افتاده نکنه توطئه ای تو کاره😆ده روزه هرچی فال میگیرم میگه سفری در پیش داریوالا با این وضعیتی که داریم فکر کنم منظورش سفر آخرته😁کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀اوضاع مملکت داره به سمتی پیش میره که شب های جمعه اموات برای ما فاتحه میخوانند:شادی روح زنده هاالفاتحه...😂
1974
به شوهرم گفتم اگه بهت چن میلیارد بدن منو ول میکنی توروخدا راس بگو میخوام تصور کنی گفتش چن میلیارد ک ...

یه دیالگوی تو فیلم باران بود  که اون دوماد تیغ زنه به باران قلابیه گفت قبول کن که هیچ عشقی به سه ملیارد نمی ارزعع 

یاد اون افتادم با حرفت

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
1718