2733
2734
عنوان

نوستالژی ترین فیلم و آهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 415 پست
من کراشم رو سوباسا بود بعد ک تارا اومد بهش خیانت کردم رفتم تو نخ تارا😐😐😐

ا منم خخخ خدایش تارا خوشتیب تر بود

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرپرواز  سام و نرگس

پر پرواز(شادمهر عزیزمممم)

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

سرتو بالا کن سروناز کوچه رو نگا کن سروناز یادش بخیر منو بردن سینما اینو دیدم وقتی دوچرخه کلاه قرمزیو دزدین انقد بلند بلند زار زدم تو سینما ک همه فحشم میدادن قطعا😂😂

2731
اسم سریال خط قرمز بود؟ اهنگش این بود به امید هوای تازه تر بیا که مثل پرنده ها باشیم آسمونو حس کنیم ...

اره همین بود

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
سرتو بالا کن سروناز کوچه رو نگا کن سروناز یادش بخیر منو بردن سینما اینو دیدم وقتی دوچرخه کلاه قرمزیو ...

وای دمت گرم هرچی فکر کردم یادم نیومد این آهنگو 

سر این آهنگ گریه کردم 😐

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
2738
متاسفانه دیگه دیر شده کاری از دست هیچکس ساخته نیست....تاپیک خلوتیه انشالله متوجه خطای انسانی من نمیش ...

ان شاالله😁

😂😂آره  آقای راننده آقای راننده یالا بزن تو دنده بریم به سمت تهرون میخوام برم تلویزیون

کلاه قرمزی جونم خاطره کل دهه هفتاد بود

2706