2737
2734
عنوان

نوستالژی ترین فیلم و آهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 415 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست در دست هم دهیم به عشق و قلک های کوچک خودمان را پر کنیم تا همه از بهاری سبز و شیرین لذت ببریم. ب ...

اینم یااااادمه😂

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
2731
دست در دست هم دهیم به عشق و قلک های کوچک خودمان را پر کنیم تا همه از بهاری سبز و شیرین لذت ببریم. ب ...

عزیزمممم اره این همش صداش تو گوشم بود کلن تو خونه مون واسهدهرکاری  همینو میگفتیم دست در دست هم دهیم ...

اررره ی بچه رو دزدیده بودن من انقد ناراحت بودم ب خاطر بچه هه😅😂

بچه چقدر مظلوم بود

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
2738
عه...نکنه علی کوچولو رو هم یادته این مرد کوچک ...باباش  رفته به جبهه   خدا به همراش

اره کارگردانش بیژن بیرنگ بود فکر کنم

2706