2737
2734
عنوان

نوستالژی ترین فیلم و آهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 415 پست
بهترین ها رفتن ناصر چشم آذر خسرو شکیبایی این زنمه منه حق منه عشق منهههه(هامون)

آره متاسفانه خیلی از خوبا دیگه نیستن   ... زنده هاشونم حیفه که نیستن.این دیالوگ فیلم هامون ... واقعا فوق العاده و متفاوته ... آدم دلش میخواد یه بار بره دادگاه یه همچین سکانسی رو بازسازی کنه از بس جذابه  

بااااز هم مرغ سحر برسر منبر گل  دم به دم میخواند شعر جان پرور گل باز از مسجد شهر صوت قرآن آید ب ...

اخ اره طفلک چشماش پر از ناراختی بود 

اینو میخوند اصلا آدم حالی به حالی میشد

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
 ستاره آی ستاره پولک ابر پاره به من بگو وقتی که نور پاشیدی بابام رو تو ندیدییی؟ دیدمش ازاینجا ر ...

من یاااااادمه  دوتا پسر بودن؟

یکی رو نشون میداد 

یکی هم فقط صداش بود😍

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
2738
آره متاسفانه خیلی از خوبا دیگه نیستن     ... زنده هاشونم حیفه که نیستن.این دیالوگ فیلم هام ...

اره واقعا به نظرم یکی از بهترین سکانس های تاریخ سینما 

سریال تب سردو هم یادتونه؟؟

شهاب حسینی

کامبیز دیرباز

2706