2737
2734
عنوان

نوستالژی ترین فیلم و آهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 415 پست

فیلم در پناه تو 

دل من سیاهست ولی ابی رو خیلی دوست داره 

از شادمهر

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اون موقع کوچیک بودم از دکتر کامی خوشم میومد 😂😂😂 اما الان نه

اون موقع خیلی لاکچری بود

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
2728
گل آفتاب گردون امشب ب انتظار دیدن یاره اما خورشیدو پوشونده ابری ک تاریکه و تاره    

گروه آریان😍

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

وااااسه دختر شماااا 

واسه دخترررر شمااا

خواستگارایی اووومدن 

همشون بااااا هدیه هااا 

همشون با هدیه هااا

دسته به دسته اومدننن

اونیکی شااه پسر از سررررر بازار اومده

اونیکی افسره و با صدتا سربااااز اومده 

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
2738

وااای یادش بخیر

اهنگ آآآاااااای بانوووو ای بانو بانو بانو 

بنشین به روی زانو

غوغا به پاکن

از این ناز و کرشمه

دلم شد چشمه چشمه

ناز بالاچه گل من

دختر غنچه گل من

نازی و نازی و نازگل من

نازنین دلبر خوشگل من....🤩

بابام این آهنگو میذاشت باهاش میخوند من میرقصیدم😅

راستی شادمهر برای دوست دخترش اهنگ ژینارو خونده بود ...الان عکسشو بتشوهرش دارم بزارم براتون

ژینا جدا شده که

یه پسرم داره 

ولی شدیدا به یاد شادمهره و همیشه عکساشو میزاره 

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
2706