2737
2734
عنوان

نوستالژی ترین فیلم و آهنگ

3219 بازدید | 415 پست

به نظرم هیچی به اندازه یاد کردن از گذشته حال آدمو خوب نمیکنه بیان بگین از فیلم و آهنگ های قدیمی با کدوما خاطره دارین؟

من خودم فیلم خط قرمز با دوستام یه اکیپ بودیم هر کدوممون روی یه نفر نظر داشتیم خودم روی سروش گودرزی کراش داشتم یادش بخیر😂😂😂

آهنگ قدیمی هم که یه عالمه باهاش خاطره دارم آهنگ معین زیر رقص شاپرک زیر بارون چشات دل من میلرزه😂😂😂😂

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گل آفتاب گردون امشب ب انتظار دیدن یاره

اما خورشیدو پوشونده ابری ک تاریکه و تاره  

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2738
ساسی مانکن حسین مخته علیشمس🔫😐

دهه هشتاد  

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

وای من امروز آهنگ

اگه میگی دوستم داری واقعا رژیم داری پاشو پاشو برقص یکم 

ازtmbax دانلود کردم🤪

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

وای تنم مورمور شد با این اهنگ یاد تمام خاطراتم افتادم 😭 

من بیشتر با اهنگای معین ک مامانم دوست داشت و لیلا فروهر که خواهرم باهاشون قر میداد 

کارتون خونه مادربزرگه و انشرلی و فوتبالیستها

سریال در پناه تو و در قلب من و ...

2706