1711
1707
عنوان

نوستالژی ترین فیلم و آهنگ

2397 بازدید | 415 پست

به نظرم هیچی به اندازه یاد کردن از گذشته حال آدمو خوب نمیکنه بیان بگین از فیلم و آهنگ های قدیمی با کدوما خاطره دارین؟

من خودم فیلم خط قرمز با دوستام یه اکیپ بودیم هر کدوممون روی یه نفر نظر داشتیم خودم روی سروش گودرزی کراش داشتم یادش بخیر😂😂😂

آهنگ قدیمی هم که یه عالمه باهاش خاطره دارم آهنگ معین زیر رقص شاپرک زیر بارون چشات دل من میلرزه😂😂😂😂

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1718

گل آفتاب گردون امشب ب انتظار دیدن یاره

اما خورشیدو پوشونده ابری ک تاریکه و تاره  

میگویَد این همه اذیتَت کردم,باز رهایَم نکردی؟گفتم: یکبار دیر به مدرسه رسیدم،،،هیچ کَس در حیاط نبود.....آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت......بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.......ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت ...هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....                                                                       *اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*  #سردارِ_مَـن♥                                                                                                                    من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             
ساسی مانکن حسین مخته علیشمس🔫😐

دهه هشتاد  

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

وای من امروز آهنگ

اگه میگی دوستم داری واقعا رژیم داری پاشو پاشو برقص یکم 

ازtmbax دانلود کردم🤪

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
1716

وای تنم مورمور شد با این اهنگ یاد تمام خاطراتم افتادم 😭 

من بیشتر با اهنگای معین ک مامانم دوست داشت و لیلا فروهر که خواهرم باهاشون قر میداد 

کارتون خونه مادربزرگه و انشرلی و فوتبالیستها

سریال در پناه تو و در قلب من و ...

خاااطرات شمال محااااله یادم بره 

تو پیکان😓

تو تونل هام جیغ میکشیدیم

بوی خیانت تمام شهر را گرفته ...                                         پس چه شد ادمیت؟!                                                    چیدن یک سیب و این همه تقاص !!!
1436

فیلم در پناه تو 

دل من سیاهست ولی ابی رو خیلی دوست داره 

از شادمهر

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
من اون موقع کوچیک بودم از دکتر کامی خوشم میومد 😂😂😂 اما الان نه

اون موقع خیلی لاکچری بود

1651