2733
2734

اگر بهتون بگن شما واقعا به اون رشته ای که دلتون میخواد حالا علاقتون هرچی باشه میرسید حاضرید برای رسیدن بهش چقدر اون سختی روزای تکراری رو تحمل کنید؟؟ حاضرید چندین ماه دورهمی مهمانی عروسی نرین؟؟ حاضرین عید و 13 بدر و باقی روزارو از دست بدین؟؟ حاضرین عروسی فامیل های درجه 2 و 3 نرین؟؟ تا چقدر میتونید تحمل کنین

صددرصد

تقریبا الانم همینم

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه این کارا رو کردم تو زندگیم...رتبه نه کنکور ارشد شدم...دانشگاه تهران درس خوندم...ولی الان بیکارم

مهم اینه تلاشتو کردی با ادما و محیط جدید در ارتباط بودی بهترین دانشگاه کشور درس خوندی تغییر شخصیت پیدا کردی و خیلی چیزای دیگه صرفا فقط کار مهم نیست

2738
مهم اینه تلاشتو کردی با ادما و محیط جدید در ارتباط بودی بهترین دانشگاه کشور درس خوندی تغییر شخصیت پی ...

آفرین به طرز فکرت کاملا موافقم برای منم صرف تحصیلات خیلیییی مهمه 

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
آفرین به طرز فکرت کاملا موافقم برای منم صرف تحصیلات خیلیییی مهمه 

درس خوندن ازت ی ادم دیگه میسازه من شخصیت ادمای درسخون البته از نوع با وجدانشو خیلی دوست دارم . من مریض بودم نتونستم برای کنکور بخونم 13 تیر کنکور تجربی دارم خیلی ناراحتم ی جورایی نا امیدم همه میگن دیگه برو دانشگاه ازاد ثبت نام کن 

2706