2410
2553
عنوان

شروع اولین غذا به بچه👏👏👏پنج ماه تمام یاشیش ماه تمام؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 27 پست
عزیزم میگی چجوری من اصلانمیدونم چجوری خیرسرم بچه دومم هس ولی هیچی یادم نمیاد.الان بچه ت پنج ونیم ماه ...

روزی ۳وعده یه وعده فرنی یه وعده حریره بادوم یه وعده سوپ فرنی آب یه قاشق چای خوری اردبرنج میزارم ۱ساعت بپزه خیلی سفت نشه آخرش که ولرم شد شیر خودمو میریزم هم میزنم سردبشه میدم نهایت هروعده ۱۲قاشق چایخوری حریره بادوم هم همینه فقط بادوم اضافه میشه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
عزیزم شمام یه توضیح بده بیزحمت روزی چندبارمیدی؟باچه شیری درس میکنی؟دل درد معده درد نگرفت؟پسرت غلت می ...

من روزی یبار فعلا بهش میدم با شیرخشک براش درست میکنم یکی دوبارم باشیر پاکی درست کردم کمی هم نبات بهش اضافه میکنم  نه خداروشکر دل درد نگرفت اره همه چی رو با دستش میگیره میزاره دهنش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روزی ۳وعده یه وعده فرنی یه وعده حریره بادوم یه وعده سوپ فرنی آب یه قاشق چای خوری اردبرنج میزارم ۱ساع ...

یعنی شیر خودم اخربریزم باهاش نجوشه؟اردبرنج ازاین آماده بسته ای ا؟؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2456
یعنی شیر خودم اخربریزم باهاش نجوشه؟اردبرنج ازاین آماده بسته ای ا؟؟

اردبرنج خونگی عزیزم.نه نجوشه شیر نباید حرارت بخوره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من روزی یبار فعلا بهش میدم با شیرخشک براش درست میکنم یکی دوبارم باشیر پاکی درست کردم کمی هم نبات بهش ...

مرسی عزیزم ببخش انقدمیپرسم نبات چجوری اضافه میکنی؟

یه ساعت رو شعله باشه که میسوزه نهایت چنددقیقه 

نه من زیرشو کم میکنم حالت دم کشیدن چون دکترش گفت باید بپزه حسابی  وگرنه دل درد میاره، 

2714
اردبرنج خونگی عزیزم.نه نجوشه شیر نباید حرارت بخوره

مرسی گلم چه خوب شد گفتی میخواستم بزارم بجوشه فقط اینکه آردبرنج خونگی ندارم ازاین آماده ها بخرم ممکنه معده اش اذیت بشه؟

مرسی گلم چه خوب شد گفتی میخواستم بزارم بجوشه فقط اینکه آردبرنج خونگی ندارم ازاین آماده ها بخرم ممکنه ...

از مغازه اردبرنج کیلویی بخر من ازاونا میخرم 

مرسی عزیزم ببخش انقدمیپرسم نبات چجوری اضافه میکنی؟

کمی آب سرد میریزم تو قابلمه کوچیک یه قاشق مرباخوری بهش آرد برنج آماده اضافه میکنم چندتا دونه نبات کوچولوم میندازم توش میزارم روحرارت خیلی کم وآروم هم میزنم تا چنددقیقه که کمی غلیظ شد میارمش پایین کمی میزارم خنک بشه بعدبهش یه پیمانه شیرخشک اضافه میکنم هم میزنم میدم بخوره 

کمی آب سرد میریزم تو قابلمه کوچیک یه قاشق مرباخوری بهش آرد برنج آماده اضافه میکنم چندتا دونه نبات کو ...

مرسی عزیزم شماهم اردبرنج کارخانه ای ازاین بسته هامیدی یا خونگی؟