1676
1605

مامانا سلام دخترم یه هفته دیگه پنج ماهه ش تموم میشه ازالان یه جوری چپ چپ به دهن ادم نگاه میکنه واسه غذا همش هرکی میبینه میخوادیکم بده مزه کنه.نظرشما چیه بزارم شیش ماهه ش که میشه تو عید،بافرنی شروع کنم یا یکی دوهفته دیگه یه کوچولوفرنی و سرلاک بدم مزه کنه؟؟؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍دلم میخواد چشماموبندم بازکنم یک ماه گذشته باشه،خبری از مرگ ومریضی و کرونا وخفاش لعنتی نباشه دعاکنیم😔

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

من خودم پسرم رفت تو شش ماه شروع کردم با فرنی البته چند بار اول فقط آرد و برنج رو با آب پختم که ببینم میخوره یا نه مشکلی پیش نیاد بعد شیر اضافه کرم یه خرده بعد بادوم بعد هم که سوپ و پوره سرلاک ندادم به جاش نون سنگک گرفتم آسیاب کردم با شیر میدادم میخورد خیلی دوست داشت 

فرنی رو با چه شیری درست میکنید؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

اصلش شش ماهه تمومه ولی اکثرا از پنج ماه شروع میکنن اخه بچه خیلی اذیت میشه همش چشمش دنبال غذاست ولی شیر گاو نریز تو فرنی اول با اب خالی و یه تیکه نبات درست کن اگر دوست داشتی وقتی از رو گاز برداشتی یه ذره از شیر خودت بریز شش ماهش پر شد با شیر گاو درست کن

1668
شیرخودم‌

عزیزم میگی چجوری من اصلانمیدونم چجوری خیرسرم بچه دومم هس ولی هیچی یادم نمیاد.الان بچه ت پنج ونیم ماهه؟روزی چندبار میدی؟معده درد یادل درد نگرفت شروع کردی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍دلم میخواد چشماموبندم بازکنم یک ماه گذشته باشه،خبری از مرگ ومریضی و کرونا وخفاش لعنتی نباشه دعاکنیم😔
منم پسرم همسن دختر شماس یه هفته میشه که بهش فرنی میدم 

عزیزم شمام یه توضیح بده بیزحمت روزی چندبارمیدی؟باچه شیری درس میکنی؟دل درد معده درد نگرفت؟پسرت غلت میزنه یا میتونه وسیله روبگیره تودستش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای وااای الهی من هنوز باردارم میخام این چیزا رو بدونم  چطور تا حالا بزرگ شد سخت نبود؟  شی ...

شیر خودم.راه سختی درپیش داری مخصوصا دوماه اول،ولی بعدش خوب میشه.بسلامتی ایشالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه شروع کنین با فرنی من مامانم داداشمو از ۴ ماهگی شروع کرد  الان ۱۰ ماهشه

زنده باشه ایشالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلش شش ماهه تمومه ولی اکثرا از پنج ماه شروع میکنن اخه بچه خیلی اذیت میشه همش چشمش دنبال غذاست ولی ش ...

چشم گلم مرسی،اره خودمم حدس میزنم شیرکارخانه ای سنگین باشه واسه بچه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم میگی چجوری من اصلانمیدونم چجوری خیرسرم بچه دومم هس ولی هیچی یادم نمیاد.الان بچه ت پنج ونیم ماه ...

روزی ۳وعده یه وعده فرنی یه وعده حریره بادوم یه وعده سوپ فرنی آب یه قاشق چای خوری اردبرنج میزارم ۱ساعت بپزه خیلی سفت نشه آخرش که ولرم شد شیر خودمو میریزم هم میزنم سردبشه میدم نهایت هروعده ۱۲قاشق چایخوری حریره بادوم هم همینه فقط بادوم اضافه میشه 

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب پسرم و نی نی تو راهیم باش❤
عزیزم شمام یه توضیح بده بیزحمت روزی چندبارمیدی؟باچه شیری درس میکنی؟دل درد معده درد نگرفت؟پسرت غلت می ...

من روزی یبار فعلا بهش میدم با شیرخشک براش درست میکنم یکی دوبارم باشیر پاکی درست کردم کمی هم نبات بهش اضافه میکنم  نه خداروشکر دل درد نگرفت اره همه چی رو با دستش میگیره میزاره دهنش 

روزی ۳وعده یه وعده فرنی یه وعده حریره بادوم یه وعده سوپ فرنی آب یه قاشق چای خوری اردبرنج میزارم ۱ساع ...

یعنی شیر خودم اخربریزم باهاش نجوشه؟اردبرنج ازاین آماده بسته ای ا؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651