2733
2734
عنوان

از اینکه شوهرتون مدل ماشینش بالاتر ببره نمیترسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 133 پست
خب اشتباه میکنی عزیزم بعدا سرکوفتشو بهت میزنه دلیلی نداره شهریه دانشگاهتو بده یا  خورد و خوراک ...

با خرج کردنش موافقم چون اگ خرج نکنه خرج مشروب میده بطری ۸۰۰ هزار تومن یا خرج رفیق میکنه پس چه فرقی داره بزار این پول صرف خودمون بشه

دخوب همین نمیدونم این از کدوم مرداس ولی من مطمئنم این ماشین بیاد باید منتظر خیانت باشم چون دخترهارو ...

اشتباهت همینه هاااااا فک میکنی تو خیانت مرد دختر یا زن مقصره

عزیز جان خود اون مردم میخواد خیانت کنه هاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباهت همینه هاااااا فک میکنی تو خیانت مرد دختر یا زن مقصره عزیز جان خود اون مردم میخواد خیانت کنه ...

دلیلی نداره خیانت کنه نمی دونم والا حالا بزار بخره خبرش میدم   کاش کشور اقتصادش اینقدر بد نبود که از بهتر شدن مدل ماشین استرس بگیره 

2728
تو  همه موارد پشت طرف باشی فقط تو خرج کردن زنش نیستم؟

همه موارد میشه نیاز عاطفی

ک اونم دو طرفه است اونم اینکارو واسه تو میکنه

ولی واقعا خرج زندگی تو رو دادن و دانشگاهت وظیفه پدرته عزیزم

ی روزی ب روت میاره اونوقت میای میگی مطمئن باش

بعدم جلوی خونوادتم خیلی درست نیست اینکار نمیگن این پولا از کحا میاد؟

اگرم همو دوست دارین بهش بگو حالا ک انقد وضعش خوبه معطل چیه بیاد با خونوادت صحبت کنه و...ـ

2738
عزيزم هر رابطه اي بايد توش تعهد باشه آيا تعهد با امضاي يك برگه و يك شبه به وجود مياد؟! خير آ ...

معلومه که نه..ولی معمولا تو اینجور روابط تعهدی نیست،چون اغلب هدف مشخص و سالم نیست .

اینو از این همه دختر زخم خورده ای که اطرافمون هستن میتونین بفهمین..همینکه این دوستمون این نگرانی رو داره،ینی شک داره به این تعهد.

تا الان از پشت در سایت تاپیکارو میخوندم،امشب اومدم داخل ببینم چه خبره  فعالیتم کم خواهد بود،چراکه مادرشوهر ندارم و خواهر شوهرم کودک سه ساله ای بیش نیست  (خواهرشوهر=>تجدید فراش پدرشوهر)
اگه بامدل ماشین بالاترخیانت کنه همون بهتر ک بره پی کارش

ببا بذار بخره ببره بالا فقط مواظب باشن در ماشین و باز کنین چون ممکنه دخترا شیرجه برن تو از پنجره دیدم که می گم